Käimas on suur sulgpallinädal, mis kulmineerub turniiriga laupäeval! Registreeru juba täna!

Loomise kuupäev 15.03.2022

Hea koolipere!

Spordivaim kutsub kõiki 5.-12. klasside õpilasi ja õpetajaid sulgpallinädalale, mis toimub tänavu tavapärasest pisut uuemal kujul. Nimelt toimub sulgpalliturniir esmakordselt laupäeval ja seda täpsemalt 19. märtsil. Kusjuures harjutada saab sulgpallimängu kogu koolinädala vältel aktiivsetes vahetundides. Seega tasub tulla proovima sulgpallimängu võlusid. NB! Oodatud on ka õpetajad!

Turniiril mängitakse paarismängu ja registreerides tuleb kirja panna mõlema mängija nimed. Registreerimistabelid asuvad võimla ees seinal. Paarid võib moodustada vabalt, mis tähendab, et ilmtingimata ei pea võistlema koos enda klassikaaslasega. Seega kutsuda võib ka õpetajaid, kes samuti on oodatud. Sulgpalliturniir peetakse nii põhikooli kui ka gümnaasiumi vanusele.

PÕHIKOOL

Põhikooli sulgpalliturniiril saavad osaleda kõik 5.-9. klasside õpilased (16 paari). Põhikooliturniir algab laupäeval kell 10:00 ja kestab orienteeruvalt kaks tundi. Kõik osalejad loositakse alagruppidesse, kus mängitakse üheringiline alagrupiturniir. Seejärel selguvad edasipääsejad play-offi. Põhikooliturniiril on alagrupimängu kestvuseks 8 minutit, play-offis 10 minutit. Turniiril autasustatakse kolme parimat paari erimeenetega.

GÜMNAASIUM

Gümnaasiumi sulgpalliturniiril saavad osaleda kõik 10.-12. klasside õpilased ja ka õpetajad (max 32 paari). Gümnaasiumiturniir algab laupäeval kell 12:00 ja kestab orienteeruvalt neli tundi. Kõik osalejad loositakse alagruppidesse, kus mängitakse üheringiline alagrupiturniir. Seejärel selguvad edasipääsejad play-offi. Gümnaasiumiturniiril on alagrupimängu kestvuseks 10 minutit, play-offis 12 minutit. Turniiril autasustatakse kolme parimat paari erimeenetega.

NB! Kohapeal tegutseb smuutibaar, mistõttu tasub kindlasti kaasa haarata sularaha, et saaks mängude vahel suu tervislikult magusaks teha! Kui võtad kaasa oma joogitopsi, on smuuti sinu jaoks soodsam!

Kutsume osalema igal tasemel mängijaid. Seega haara kaasa sõber, pane nimi kirja ja veedame koos ühe mõnusa ning sportliku laupäevahommiku!

Plakati autorid on Anett Sitsi (11.b) ja Lisette Taube (12.d)

Spordivaim
www.instagram.com/32kkspordivaimlink opens on new page