Kohtumine Prantsusmaa organisatsiooni Maison de l'Europe des Landes WIPSEE-ga

Loomise kuupäev 07.03.2024

27. veebruaril külastasid meie kooli Lõuna-Prantsumaa mitmekultuurilise mittetulundusorganisatsiooni Maison de l'Europe des Landes WIPSEE töötajad ja vabatahtlikud. Meie koolist võõrustasid külalisi gümnaasiumi õppejuht Kerstin Vessik, huvijuht Kristel Kubber, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Maarit Jõemägi ning prantsuse ja inglise keele õpetaja Katrin Linnap.

Nende organisatsioon tegutseb Euroopa Liidu projektide valdkonnas edendades noorte- ja täiskasvanuharidust, et tõsta muuhulgas ka noorte teadlikkust säästva arengu eesmärkidest (SDG). Nad teevad koostööd Prantsusmaa haridusasutustega, kes otsivad partnereid õpilasvahetuse või õpetajate vahetuseks. Külastuse jooksul soovisid nad tutvuda Eesti koolisüsteemiga ja ka lähemalt meie kooli õppe- ja huvitöö korraldusega ning leida võimalikke koostöökohti ühiste Erasmus+ projektide jaoks.

Viimati muudetud 07.03.2024.