Koidulauliku etluskonkursi Tallinna parimad on selgunud

Loomise kuupäev 01.12.2020

Vabariikliku etluskonkursi "Koidulauliku valgel" Tallinna eelvoor toimus sel aastal harjumuspärase Eesti Lastekirjanduse Keskuse asemel virtuaalkeskkonnas.

Tallinna 32. Keskkooli esindasid linnavoorus Krislyn Cassandra Laamann (11.c), kes esitas Lydia Koidula luuletuse "Linataim" ja Triin Soometsa luuletuse "Ärkasid surmamõistetute planeedil", ning Aaron Thor Härm (12.d), kes esitas Koidula kirja õele ning Soometsa luuletuse "Koidikul selgitame".

Žürii, kuhu sel aastal kuulusid kirjanikud Kätlin Vainola, Jaak Urmet ja Jaanus Vaiksoo, kiitis väga koolinoorte esinemist tavapäratus formaadis ning valis välja Tallinna parimad etlejad.

10.-12. klasside arvestuses pälvis laureaadi tiitli Krislyn Cassandra Laamann, kes esindab Tallinna vabariiklikus lõppvoorus Pärnus.

Etlejaid juhendas õpetaja Maret Varblas, filmis Helena Angela Kiisler (11.d).

Palju õnne kõigile asjaosalistele!

Viimati muudetud 01.12.2020.