Kooli filmifestivali INDIELINT ja filmiviktoriini parimad 2023

Loomise kuupäev 12.01.2023

9. jaanuaril toimus meie kooli filmifestival INDIELINT. Kolmetunnise sündmuse vältel näidati 10 linateost. Filme hindas kolmeliikmeline žürii: ERRi kultuuriportaali juht, Rahvusringhäälingu filmikriitik ja värskelt tituleeritud aasta filmiajakirjanik Kaspar Viilup, meie kooli 43. lennu ja BFMi vilistlane, üks Eesti juhtivaid foley-artiste Anna-Maria Jams ning JustFilmi projektikoordinaator Mirel Mesila. Lisaks sai publik valida oma lemmiku. Parimad said autasustatud sponsorauhindadega järgmistelt toetajatelt: Ingame, Imeline Teadus, Kino Sõprus, Uisupark, Cortefiel, Tartu Ülikooli muuseum, Springfield, Muhu pagarid, Tallinna Linnamuuseum, Ronimisministeerium ja Coop.

Parimad:
Grand prix ja 1. koht “DIVE” - Maarja Valdmann 11.D
Põhikooli 1. koht “Test nr 2 variant 7” - Laura Teele Vaiknurme 8.C
2. koht “Klaas” - Kaur Kulver, Hugo Leinola, Martin Pikk, Endrik Prank 11.C
3. koht “MidaVärki?”- Kaur Kulver, Hugo Leinola, Martin Pikk, Endrik Prank 11.C
Parim naisnäitleja - Rea Haljasmäe
Parim meesnäitleja - Mark Richard Jürna 11.C
Parim operaator - Jan-Markus Maasepp 12.B
Parim monteerija - Henrik Vahter 12.B
Publiku lemmik - “Pikanäpuamet” Timo lipp 12.D, Jan-Markus Maasepp 12.B, Uku Kaarel Neemre 12.B

Suur tänu ka teistele osalejatele:
“Missioon Maxima”- Johanna Rajalo 10.C
“Ajameri”- Robin Lek ja Triinu-Liis Tuhkla 12.C
“Mu ainus pääsetee”- Liisa Nahku 12.C
“Noor” - Johanna Lisette Rohtma ja Laura Mihkelson 9.A
“Welcome to Estonia” - Henrik Vahter 12.B

Suur tänu korraldajatele - 12.C klass, kes viis läbi kogu filmifestivali sündmuse, kooli kujundamise, tegi kinopuhveti ja fotonurga. Eriline tänu eestvedajatele: Karoliina Kalmo, Rasmus Tikerpe, Jan Joonas Pevkur, Robin Lek, Helena Nurmik, Triinu-Liis Tuhkla, Elisabeth Ots ja Liisa Raun. Samuti suur tänu Aktiivi tehnika- ja kunstigruppidele.

Peagi on kooli galeriis üleval fotod ja kooli Youtube’i kanalil osalenud filmid.

Sama päeva hommikul toimus ka filmiviktoriin, mille parimad on:

Algkooli arvestuses:
1. koht - 3.A  Rebeka Kivimägi, Maksim Usatenko, Karoliina Lempu
2. koht - 4.C Martti Lillemäe, Eerik Ahi, Sanna-Ly Lehtmets
3. koht - 2.C Maria Meister, Stella Reedik, Elenora Kabanova

Põhikooli arvestuses:
1. koht - 9.A Johanna Lisette Rohtma, Valter Vesterblom, Mikk Kalamees
2. koht - 7.B Kennet Vaha, Leelo Luhomaa, Marleen Siimann
3. koht - 9.C Kirke Loo Parts, Laura Konks, Zoya Gilani

Gümnaasiumi arvestuses:
1. koht - 10.A Jaanika Valk, Inger Helmi Saar, Kata Mai Kruus
2. koht - õpetajad Birgit Elu, Anni Väli, Hanna Maria Laaspere
3. koht - 12.C Jan Joonas Pevkur, Rasmus Tikerpe, Karoliina Kalmo

Suur tänu 11.C klassile filmiviktoriini korraldamise eest: peakorraldaja Hugo Saks ja teised tublid abilised: Kaisa-Katrina Sillaste, Berit Raun, Nora Katreen Harik, Iti Grethel Ameljušenko, Mia Greta Sepp, Inger Karjus, Triinu-Liisu Ismael, Heili-Mae Möller, Laura Anette Tomingas, Liis Ambos, Hedina Madisson, Katariina Männisalu, Karina Inno, Meeri Rästas.

Viimati muudetud 13.02.2023.