Kooli filmifestivali Indielint võitis "Spikker"

Loomise kuupäev 18.01.2024

8. jaanuaril toimus meie kooli filmifestival INDIELINT. Neljatunnise sündmuse vältel näidati 12 õpilaste linateost ja lisaks õpetajate filmi. Filme hindas viieliikmeline žürii: kaksikud, kes on kogunud tohutult populaarsust Eesti filmi-, muusikavideote- ja reklaamimaailmas - Raul ja Romet Esko, Eesti ühe populaarseima punk-rock ansambel Singer Vingeri solist, hobipoliitik ja filmirežissöör - Hardi Volmer, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti 28. lennu lõpetanud ja tuntud eesti filmides “Tume paradiis” ja “Vaba raha” näidelnud näitlejanna - Steffi Pähn ning Tallinna 32. Keskkooli ja BFM-i vilistlane, näiteks mängufilmi “Vaba raha” helioperaator ja teleseriaali “Kes tappis Otto Mülleri?” helirežissöör ja helimonteerija - Liis Karlson! Lisaks sai publik valida oma lemmiku. Parimad said autasustatud sponsorauhindadega.

Filmifestivali Indielint
gümnaasiumi I koht ehk GRAND PRIX - “Spikker” Endrik Prank, Kaspar Padjus, Hedina Madisson, Liis Ambos, Karmen Huberg, Laura Anette Tomingas, Mona Märtson, Rainer Randoja 12.c
gümnaasiumi II koht - “August” Leela-Mia Auväärt 11.d
gümnaasiumi III koht - “Kolmas Puu Vasakult” Kaur Kulver, Martin Pikk, Hugo Leinola ja Endrik Prank 12.c

põhikooli tunnustus - Marti Lillemäe ja Eerik Ahi 5.c (“Hirmsad seiklused metsas”)
parim naisnäitleja - Emma Lisbeth Raud 11.d (“Spikker”)
parim meesnäitleja - Ott Aasma 10.d (“Kiusajast Kavaleriks”)
kõige retrom retro eripreemia - “Emmanuelle” Merit Heleri Mannov, Violeta Vello ja Iti Ruuda 10.d
kõige parema plottwisti eripreemia - “Tõnisson” Keity-Kärol Konsa 11.d

kõige stiilsema lühivormi eripreemia - “Problemaatiline K-hoone” Ööle Lilleorg 10.c
publiku lemmik - “Kiusajast Kavaleriks” Valter Vesterblom, Ott Aasma, Ralf Oliver Purje 10.d ja Mikk Kalamees 10.c

Suur tänu korraldajatele - 12.C klass, kes viis läbi kogu filmifestivali sündmuse, kooli kujundamise, tegi kinopuhveti ja fotonurga. Eriline tänu eestvedajatele: Kaur Kulver, Martin Pikk, Endrik Prank ja Inger Karjus.

Sama päeva hommikul toimus ka filmiviktoriin.

Filmiviktoriini
algkooli võitjad - Mia-Britta Kattel, Rebeka Kivimägi, Karoliina Lempu 4.a
põhikooli võitjad - Astrid Koitmäe, Kertu Münzer, Laura Teele Vaiknurme 9.c
gümnaasiumi võitjad - Aimei Zuo, Ott Aasma, Valter Vesterblom 10.d

Suur tänu 11.C klassile filmiviktoriini korraldamise eest: peakorraldajad Ihan Jalukse ja Rasmus Sakk.

Galeriilink opens on new page

Viimati muudetud 24.01.2024.