Kooli filmifestivali parim film on „Igavene peigmees“

Loomise kuupäev 15.03.2021

10. märtsil toimus meie kooli filmifestival INDIELINT. Reaalajas ülekanne kooli aulast kooli Youtube’i kanalile algas kell 18.00 ning veidi üle tunni sai koolipere osa seitsmest vahvast linateosest ja žürii tagasisidest, mis kõik on ka järelvaadatav. Filme hindasid meie vilistlased: meie multimeediaõpetaja Eva Liisa Sepp, BFMis produktsiooni õppiv Lennart Mathias Männik ja EKAs graafilist disaini õppiv ja meie kooli legendaarsete filmide autor Urmet Piiling. Lisaks sai publik valida oma lemmiku Facebooki sündmusesse postitatud lingi kaudu. Parimad said auhinnatud sponsorauhindadega järgmistelt lahketelt toetajatelt: Üksiksokk, Corny. Tallinna loomaaed, Ajakiri Edasi, Seik, National Geographic ajakiri ja Kino Artis. Samuti suured tänusõnad Shishile, kes aitas meie kooli aula võlumetsaks muuta.

Parimad:
1. koht ja publiku lemmik “Igavene peigmees” - Aaron Thor Härm, Mattias Nurga 12.D
2. koht “Loretta”
- Jan Joonas Pevkur, Oskar Suurorg, Robin Lek, Anu-Li Aruvald, Cassidy-Cassandra Valge, Elisabeth Ots, Kirke Talviste, Liisa Nahku, Liisa Raun 10.C
3. koht “No problemo”- Helga Ehrenbusch 12.D, (Eva Kutman, Markus Mikk)
Kõige kunstilisem ekraniseering “Produkt”- Marleen Prükkel 12.D, Anna-Liisa Hamidžanov 11.C
Parim naisnäitleja - Liisa Nahku 10.C
Parim meesnäitleja - Reijo Roos 11.C

Tänavused osalejad:
“Õied akna all” - Mia Tohver, Mia Piir, Markus Muide
“Kuidas lood sina?“- Brianna Alexandra Berens ja Regita Vissak
“Kersti vs tulnukad”- Oskar Suurorg, Liisa Nahku, Elisabeth Ots, Katrin-Riina Hanson, Kirke Talviste
“No Problemo”- Helga Ehrenbusch, Eva Kutman, Markus Mikk
“Loretta”- Jan Joonas Pevkur, Oskar Suurorg, Robin Lek, Anu-Li Aruvald, Cassidy-Cassandra Valge, Elisabeth Ots, Kirke Talviste, Liisa Nahku, Liisa Raun
“Produkt”- Marleen Prükkel, Anna-Liisa Hamidžanov
“Igavene peigmees”- Aaron Thor Härm, Mattias Nurga

Suur tänu Iris Tagelile ja Ron Jonas Verlinile, kes juhtisid 12.C klassi korraldustööd. Aitäh, Aktiivi tehnika- ja kunstigruppidele, õhtujuhile Heinar Mitile.

Filmifestival on järelvaadatav siin: https://www.youtube.com/watch?v=h7v-1VogV5A&t=304slink opens on new page

Viimati muudetud 16.03.2021.