Kooli moekonkurss MOEPEEGEL kutsub osalema

Loomise kuupäev 13.12.2023
Kuu aja pärast lõpeb kooli moekonkursile registreerimine.
Kõik moehuvilised on väga oodatud osalema!

1.Üldosa
1.1. Moekonkurss „Moepeegel 2024“ on Tallinna 32. Keskkooli 5.-12. klasside õpilaste moeshow, mis toimub 13. märtsil 2024. aastal algusega kell 18.00 aulas
1.2. „Moepeegel 2023“ konkursil saab sel aastal osaleda teemal "Moda Natura". Moelavale ootame loodusest ja selle olemusest inspireeritud kollektsioone, mis kujutavad loodust läbi Sinu silmade ja milles kajastub selle eripära ning tähendus Sinu jaoks.

2. Osalemine
2.1. Osalejatel tuleb registreeruda 13. jaanuariks 2024, saates vastavad andmed (autori(te) kontaktandmed ja klass) kirjana elektronpostiaadressile aktiiv@32kk.edu.eelink opens on new pageRegistreerimise ajaks ei pea midagi valmis olema.
2.2. 13. veebruariks 2024 tuleb saata kavandid Aktiivi meilile. Kavandid võivad olla teostatud fotodena, arvutigraafikas, joonistusena, segatehnikas või muul viisil.
2.3. Osaleda võivad kõik 5. – 12. klasside õpilased.
2.4. Kollektsioonil võib olla üks kuni viis autorit, sh võivad olla kaasautorid koolivälised, aga mitte vanemad kui kooliealised ning arvuliselt ei tohi neid olla rohkem kui meie kooli õpilasi.
2.5. Autori(te)l võib olla mitu kollektsiooni, millega nad konkursist osa võtavad.
2.6. Kollektsioon peab koosnema vähemalt viiest kostüümist.
2.7. Konkursile kandideerivad rõivaesemed peavad olema ise õmmeldud, õmblejate ning valmistoodangu kasutamine ei ole lubatud (v.a. sukkpüksid, aksessuaarid, jalanõud).
2.8. Osaleja peab hoolitsema kollektsiooni õigeaegse valmimise eest.
2.9. Iga konkursist osavõtja pealkirjastab oma kollektsiooni, esitab kollektsiooni lühitutvustuse ning kavandid kollektsioonist. Lõplik kollektsiooni pealkiri koos autori(te) nime(de)ga, lühitutvustus, kavand(id), modellide arv ja nende nimed ning taustamuusika tuleb saata kirjana aktiiv@32kk.edu.eelink opens on new page hiljemalt 1. märtsiks 2024.
2.10. Peaproovist, 11. või 12. märtsil (selgumisel) osavõtt on kõigile osalejatele kohustuslik (valmis kostüümidega, kuid ei pea olema meiki ja aksessuaare).

3. Hindamise kriteeriumid
3.1. Žürii hindab osalejate poolt loodud kollektsiooni vastavust teemale, uudsust, ühtsust, idee teostust, õmblemistöö/teostamise kvaliteeti, fantaasiat ning viimistlust.
3.2. Samuti arvestatakse muusika, soengute ja meigi sobivust kollektsiooni kui tervikuga.

Moepeeglit korraldab Aktiiv, peakorraldaja on Kevin Sõmerik.
Viimati muudetud 13.12.2023.