Kooli sõbrad südames

Loomise kuupäev 14.02.2023

14. veebruaril tähistasime taaskord sõbrapäeva. Sel aastal võttis osa suurel hulgal õpilasi kandes teemakohaseid riideid ja osaledes erinevates sõbrapäeva teemalistes mängudes.
Kooli saabudes said kõik 5.-12. klassi õpilased endale ühe numbri, et leida koolipäeva jooksul oma südamesõber, kellel oleks juhuslikult sama number. Tänu kunstiaktiivile sai kool kaunistatud ilusate maalingute ja südametega. Teiselt korruselt võis leida vinge fotonurga, kus sai oma armsatega pilti teha.

Soovi korral sai ettetellimisega saata roose ja armsaid kaarte. Oli ka võimalus saata serenaade, luuletusi ning naljanumbreid, mida esitasid muusika -ja naljalembesed gümnaasiumi õpilased.
Erandkorras oli avatud ka koogimüük, kuigi oli teisipäev. Kuid seekordne koogimüük oli erilisem, sest sai soetada endale hoopis õpetajate valmistatud küpsetisi.

Aktiiv oli õpilastele ühiseks tegevuseks korraldanud ka mänguvahetunnid, kus kiirkohtingul olles sai palju nalja. Samuti tegi noorteparlament tegevusi algkoolile nende korrusel.

Taaskord kõlasid ka valentinipäeva-teemalised koolikellad.

Sõbrapäev sai kajastatud Aktiivi Instagrami kontol @32kkaktiiv.

Elagu kooli sõbrad!

Viimati muudetud 24.03.2023.