Koolilehest Objektiiv sai Kiilitaja - tule heida pilk peale!

Loomise kuupäev 29.12.2020

Tere, hea koolilehe lugeja!

Nagu oled võib olla märganud, siis pole sel poolaastal koolilehte Objektiivi paberlehena ilmunud ja seda sellepärast, et töös on olnud midagi uut ja põnevat! 

Meile kõigile tuttav ja armsaks saanud koolileht Objektiiv läheb nüüdsest puhkusele ja mängu astub Kiilitaja, seda nii blogi kui paberlehe kujul. Koolile blogi tegemist inspireeris just praegune segadust täis aeg, kus suur osa elust on interneti avarustesse kolinud. Mitte enam kaugel ei ole ka meie kooli 50. juubel, seega, millal veel oleks parem aeg tutvustada kooliperele Kiilitajat kui mitte nüüd? 

Sarnaselt koolilehele hakkavad ka blogis ilmuma kultuuri, ajaloo, 32.KK sündmuste ja vahvate persoonide lood. Muidugi ei puudu ka loomingu osa meie blogist. 

Koolilehele ja uuele blogile nime otsides pöördus toimetus koolipere poole ja viidi läbi rahvahääletus. Pakkumisele tuli väga palju vahvaid ideid, aga kõige enam toodi välja nimesid, mis olid inspiratsiooni saanud Kiili tänavast, kus meie koolimaja ka paikneb. Nii sündiski nimi “Kiilitaja”. 

Tule loe Kiilitajatlink opens on new page

Sinu Aktiiv
 

Kiilitaja logo autor on Hanna Liis Treimut ja pildi autor on Hanna Oruaas.

Viimati muudetud 30.12.2020.