Koolimaja otsasein on saanud uue ilme

Loomise kuupäev 02.09.2021

Kooli juubeliaasta puhul on koolimaja otsasein uues kuues. Seinamaali "Tulevikku vaatajad" autor on kooli 37. lennu vilistlane Salme Kulmar.

Loovprojekti tegema hakates jäid kunstnikule silma ventilatsioonitorud, mis meenutasid periskoope ja panid mõtlema silmapiirile, tulevikku vaatamisele. Tulevikku vaatamine sümboliseerib õpilaste teekonda, mis algab koolist ja suunab neid järk-järgult iseseisva elu poole. Elu, mille tegevuskava kujundavad noored ise. Seinal kujutatud õpilased vaatavad kaugusesse, igasse ilmakaarde, et leida päris oma tee. Ka periskoobid sümboliseerivad seda protsessi.

Kuidas otsasein sel suvel uue ilme sai, vaata SIITlink opens on new page.

Seinamaali valmimisel aitasid kaasa ka haldusjuht Freddi Nuum, õpetajad Irja Lippmaa ja Kadri Tasane, samuti koostööpartner Sadolin.

Viimati muudetud 02.09.2021.