Kooliolümpiaadide tulemusi

Loomise kuupäev 06.02.2024

12.detsembril toimus keemiaolümpiaadi koolivoor, milles osales 25 õpilast, neist 11 oli 8. klassidest ja 14 oli 9.klassidest. Selgusid tänavused kooli parimaid keemikud:

• 8. klassides

1. koht - Kristofer Pakk (8.b)

2. koht - Ervin Kirt (8.a)

3. koht - Björn Reinut Laur (8.b)

• 9. klassides käis tihe konkurents

1. kohta jäid jagama Kertu Münzer (9.c), Ellise Loit (9.a), Heleri Kuhi (9.b)

2. koht - Kristo Kirsimäe (9.a)

3. koht läks ka jagamisele Viktoria Grünbergi (9.a), Karl Klaaseni (9.b) ja Egert Treieri (9.c) vahel

11. jaanuaril toimus 7.-12. klasside matemaatikaolümpiaadi koolivoor. Proovile panid end 59 õpilast ning parimad tulemused saavutasid järgmised õpilased:

• 7. klassides: Joonas Piiritalo (7.a)
  • 8. klassides: Kaspar Murakas (8.c) ja Ervin Kirt (8.a)
  • 9. klassides: Egert Treier (9.c), Maksym Mukoida (9.c) ja Ingvar Liivoja (9.a)
  • 10. klassides: Roosi Riin Tamm (10.c) ja Ronald Einard (10.b)
  • 12. klassides: Endrik Prank (12.c)

15. jaanuaril toimus 7.-12. klassi huvilistele füüsikaolümpiaadi koolivoor, milles osales 17 julget noort. Tulemused:

• 8. klassides osutusid parimateks ainetundjateks võrdselt punkte saanud Ervin Kirt (8.a) ja Björn Reinut Laur (8.b). Nende järel aineteadmistelt järgmine oli Laura Lisell Vajak (8.b)
  • 9. klassides parimaks füüsikuks tunnistati Egert Treier (9.c)
  • gümnaasiumiastmes skooris enim 11.klassist Marii-Heleen Mägedi (11.b)

18. jaanuaril toimus 7.-9. klassides inglise keele kooliolümpiaad, millel osalejaid oli  49 õpilast. Konkurents oli tihe ja väga tasavägine. Paistab, et inglise keele oskus on meie põhikooli õpilastel väga hea ja olümpiaaditöö mõne jaoks ehk lihtnegi, mis annab õpetajatele järgmiseks aastaks väljakutse koostada meie tublidele osalejatele veelgi enam pinget pakkuv töö koostada. Tublimate ainetundjatena väärivad esiletõstmist:

• 7. klassides: Romet Riisik (7.c), Marta Kiisa (7.b), Uku Ivask (7.c)
  • 8. klassides: Rene Lippin (8.a), Kaspar Liivak (8.a), Kätriin Krutop (8.c)
  • 9. klassides: Tristan Toomas Kink (9.b), Erin Kampus (9.b), Henri Egert Raadel (9.b), Egert Treier (9.c), Kertu Münzer (9.c)

23. jaanuaril võtsid 7.-12. klasside õpilased mõõtu geograafiaolümpiaadi koolivoorus. 41 osaleja hulgast parimad ainetundjad olid:

• 7. klassides: Reti Kajari (7.b), Aleksander Romanovski (7.d), Isabella Kuuspalu (7.a)
  • 8. klassides: Björn Reinut Laur (8.b), Ervin Kirt (8.a), Jan-Markus Kaljura (8.c)
  • 9. klassides: Silver Leidus (9.a), Teele Janno (9.b), Kermo Kallis (9.a)
  • 10.-12. klassides: Carmen Eliise Gekk (11.c), Kaspar Juhan Jõgeva (10.b), Henry Lillemaa (12.d)

Kiitus ja õnnesoovid tublimatele ainetundjatele!

Viimati muudetud 29.02.2024.