Kõrvitsapidu koolis ja Tallinna Loomaaias

Loomise kuupäev 12.10.2022

Tänavuse Tallinna Haridusameti loodus- ja keskkonnahoiu teema-aasta raames on oktoober innovatsioonikuu, mil Tallinna Loomaaed koostöös Omnivaga korraldab kõrvitsakampaania. Kõrvitsatest tunnevad rõõmu väga paljud loomaaia asukad – suurtest elevantidest väikeste hiirteni. Köögiviljad pakuvad loomadele mitmekesist söögilauda ja rikastavad elukeskkonda, pakkudes põnevat mängulusti ja uudistamist.

Meie kooli 9.c ja 9.d klass koos klassijuhataja Rita Laur-Reinumägiga korraldavad kõrvitsate kogumise koolis järgmisel nädalal 19. ja 20. oktoobril.
Kogume kõrvitsaid kahel koolipäeval kooli fuajees spetsiaalsetele alustele.

Nõuanded, mida tasub järgida loomaaia asukatele kõrvitsate toomisel:

1) loomaaed võtab vastu vaid selliseid aiasaaduseid, mis oleks ka inimesele söödavad, st mitte plekilised ega riknenud,
2) kõrvitsatele ei tohi peale joonistada ega kirjutada, st kõrvitsad olgu naturaalsed.

Oodatud on kõigi klasside aktiivne osavõtt!

Teadmiseks veel, et traditsiooniline kõrvitsapidu toimub loomaaias koolivaheaja lõpus 29. oktoobril.
Sinnagi on pered väga oodatud!

Plakati autorid on 9.c õpilased: Susanna Raud, Maileen Volt, Zoya Gilani, Laura Konks ja Helen Kask.

Viimati muudetud 13.10.2022.