Lõppes mõttespordi olümpiaadi 11. hooaeg!

Loomise kuupäev 21.04.2023

Sellel aastal osales mõttemängude veebiolümpiaadil üle Eesti 1098 õpilast 81-st koolist. Seda on 110 õpilast rohkem kui eelmisel aastal!
Meie koolist osales aktiivselt 35 õpilast.

Kõige paremad tulemused tulid meie õpilastel sudoku turniiridelt.
Liis Mariann Lannes (10. klass) saavutas gümnaasiumi arvestuses sudokute lahendamises kokkuvõttes suurepärase 2.koha. Gümnaasiumi astmes lahendas sudokusid 31 õpilast.

Lisette Mähar (2. klass) saavutas algkooli arvestuses sudokute lahendamises kokkuvõttes tubli 8. koha ja Lisette Kuuspalu (4. klass) 16. koha. Algkooli astmes lahendas sudokusid 178 õpilast.

Susanna Kamarik (8. klass) osales kõigil aladel ning saavutas koondtabelis põhikooli arvestuses kõrge 5. koha. Susanna trumpalaks oli ristsõnade lahendamine, kus ta saavutas viimasel etapil lausa 2. koha.

Martin Pai (5. klass) osales ka kõigil aladel ning saavutas põhikooli arvestuses koondtabelis tubli ja igati sümboolse 32. koha.

Õnnitleme parimaid ja täname kõiki osalemast!

mõttemängur Edith Tatar

Viimati muudetud 21.04.2023.