Lõppes mõttespordi veebiolümpiaadi II etapp

Loomise kuupäev 23.01.2023

Jaanuarikuu kolmandal nädalal toimus mõttespordi veebiolümpiaadi II etapp. Huvilised õpilased osalesid viiel alal: male, vene kabe, gomoku, sudoku ja ristsõnade lahendamine.

Väga tublid olid gümnaasiumi 10. klassi tüdrukud, kes saavutasid sudokude lahendamises väga head kohad: Liis Lannes 3. koht, Enelis Ojavee 4. koht, Liisa-Lotta Raadik 7. koht.
Algkoolist olid väga tublid sudokude lahendajad 2. klassist Lisette Mähar 7. koht ja 4. klassist Lisette Kuuspalu 11. koht.
Põhikooli arvestuses tegi parima soorituse 8. klassi õpilane Susanna Kamarik, kes saavutas ristsõnade lahendamises 4. koha. Susanna osaleb kõigil aladel ja hetkel on koondtabelis 9. kohal.
Algkoolist olid tublimad võistlejad 2. klassi õpilased Kreete Loit, Erik Širokov ja Helerin Adamson ning 4. klassist Patrick Orvandi.

III etapp toimub 13.02-17.02.2023.

Suur aitäh kõigile osalejatele ja kiiret taipu järgmiseks etapiks!

mõttemängur Edith Tatar

Viimati muudetud 13.02.2023.