Lõppes mõttespordi veebiolümpiaadi III etapp

Loomise kuupäev 22.02.2023

Veebruaris toimus mõttespordi veebiolümpiaadi III etapp. Huvilised õpilased osalesid taas viiel alal: male, vene kabe, gomoku, sudoku ja ristsõnade lahendamine.

Väga tublid on gümnaasiumi 10.b tüdrukud, kes on sudokute lahendamises kõrges mängus. Liis Lannes on enne viimast etappi 1. kohal, Enelis Ojavee 5. kohal ja Liisa-Lotta Raadik 6. kohal.

Põhikooli arvestuses on kaks õpilast, kes osalevad kõigil aladel. Susanna Kamarik 8. klassist on enne viimast etappi koondtabelis 6. kohal ja Martin Pai 5. klassist 29. kohal.

Algkoolist olid tublimad võistlejad 1. klassist Magnus Erik, 2. klassi õpilased Kreete Loit, Erik Širokov, Helerin Adamson, Matias Durdin ja Lisette Mähar ning 4. klassist Patrick Orvandi ja Lisette Kuuspalu.

IV etapp toimub 20.- 24. märtsil.

Suur aitäh kõigile osalejatele ja kiiret taipu ning jaksu viimaseks etapiks!

mõttemängur õpetaja Edith Tatar

Viimati muudetud 22.02.2023.