Maailmakoristusnädal algas Jaapani koolinoortega peetud veebikohtumisega

Loomise kuupäev 15.09.2021

Meie kool osaleb sellel aastal ülemaailmsel Maailmakoristuspäeval. Meie koolis plaanivad 13.-23. septembrini maailma suurimasse kodanikualagatusse anda oma panuse algkoolist kuni abituuriumini kokku 11 klassi.

Esmaspäeval, 13. septembril osalesid 9.c klassi õpilased videosilla vahendusel keskkonnateemalisel arutelul kolme Jaapani Okinawa saare kooli õpilastega.  Mõlema riigi õpilased valmistasid ette oma kooli ja riigi tutvustuse, ülevaate kooli panusest keskkonna parandamisse ja mida üldiselt nende riikides tehakse keskkonna heaks. Meie õpilastel oli huvitav näha, kuidas neist veidi nooremad Jaapani lapsed oma kogukonnas algatasid ranna koristamise aktsiooni ning kaasasid sinna lõpuks kogukonna.

Oli igati inspireeriv hommikupoolik Ayahashi põhikooli ja keskkooli,Tsukeni keskkooli ning Yokatsu 2. keskkooli noortega.

Loodetavasti leiab ka iga meie koolipere liige võimaluse lähiajal keskkonna heaks oma väike panus anda!

Uuri lähemalt: https://www.maailmakoristus.ee/link opens on new page

Viimati muudetud 15.09.2021.