Matemaatika pakub arvutult võimalusi

Loomise kuupäev 23.11.2023

Nuputa võistlus

7. novembril toimus meie koolis matemaatikaülesannete lahendamise võistlus 5.-7. klassidele. Proovile panid ennast 20 õpilast, kellest parimad lähevad 30. novembril kooli esindama Nuputa Tallinna eelvooru.

5.-6. klassidest olid parimad nuputajad Martin Pai (6.c), Raheli Vahkal (6.c), Lisette Kuuspalu (5.a) ja Maribel-Marii Leemets (5.c).

7. klassidest paistsid enim silma 7.a klassist Joonas Piiritalo ja Herta Liisa Raudvere ning 7.d klassist Eliise Tikas.

Mathable võistlus

Nuputa võistlusmänguga samal nädalal said huvilised end proovile panna matemaatilise lauamängu Mathable mängimises. Mängijaid oli 4.-7. klassist ning parimad läksid kooli esindama 17. novembril toimunud Mathable meistrivõistlustele Tallinna Südalinna Koolis.

Tallinna 32. Keskkooli esindasid Tallinna voorus sel aastal 4.-5. klasside vanuserühmas Maksim Usatenko ning Hanna Erin Vihman (mõlemad 4.a) ning 6.-7. klasside vanusgrupis esindasid kooli Kaspar Juse (7.d) ja Gerret Tuisk (7.b).

Suur aitäh korraldajatele õpetajatele Kadre Ruth Suurlaht, Anne Tiits, Kärt Ülper!

Viimati muudetud 23.11.2023.