Matemaatikaolümpiaadil ja NUPUTA võistlusel selgusid põhikooli nutikaimad õppurid

Loomise kuupäev 24.01.2022

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor toimus 4.-6. klassidele 25. ja 26. novembril. Olümpiaadil osalesid kõik nimetatud klasside õpilased.

• 4. klassidest saavutasid parima tulemuse Markus Opmann, Romily Kärner, Marcus Väinsalu, Marcus Kalinin, Martin Pai, Elo Sofie Viljus ja Raheli Vahkal.
  • 5. klasside tublimad olid Herta Liisa Raudvere, Robin Köbas, Karola Servinski ja Markus Lepasaar.
  • 6. klassidest saavutasid kõrgeima tulemuse Ervin Kirt, Jonas Meriloo ja Gerret Koppel.

20. detsembril toimus NUPUTA võistluse koolivoor, kus osalesid 5.-7. klasside õpilased.

• 5. - 6. klasside arvestuses saavutas I koha 6.a klassi meeskond, kuhu kuulusid Ervin Kirt ja Noora Peterson. II kohta jagasid 5.b ja 6.b klassi meeskonnad. 5.b klassi tiimi kuulusid Gerret Tuisk ja Robin Köbas ning 6.b klassi meeskonda Ricco Stefan Säilev ja Björn Reinut Laur. III kohale tulid 5.a klassi õpilased Joonas Piiritalo ja Herta Liisa Raudvere.
  • 7. klassidest saavutas I koha Iris Randal, II koha Laura Teele Vaiknurme ja III koha Kertu Münzer.
Viimati muudetud 17.02.2022.