Meenutusi 9. klasside presidendiballist

Loomise kuupäev 28.02.2024

Reedel, 16. veebruaril toimus traditsiooniline 9. klasside presidendiball ehk pidulik õhtu, mis oli täidetud muusika, tantsu, mängude ja rohkete naeratustega.

Presidendiballile kohaselt algas õhtu presidendipaari aulasse sisenemise ning piduliku kätlemisega. Seejärel pidas selleaastane president Kermo Kallis (9.a) inspireeriva ning liigutava kõne, mis andis tooni kogu õhtule. Pärast presidendi sõnavõttu saabus aeg astuda tantsuplatsile, kus meeleolu üleval hoidmiseks keerutati üheskoos lõbusalt valssi. Samuti andsid õhtule särtsu juurde iga klassi esitatud värvikad etteasted, mis tõid hästi esile õpilaste loovuse ning talendi.

Nagu ballil kombeks pidasid klasside esindajad tänukõned endistele ja praegustele klassijuhatajatele, meie õpetajatele ning üliägedale õppealajuhatajale Rita Laur-Reinumägile. Tänukõnedes meenutati kaheksa ja poole aasta jooksul koos veedetud hetki ja apsakaid ning avaldati meeletut tänu kõikidele õpetajatele nende tohutu pühendumise eest, mis võttis silma märjaks nii mõnelgi. Lisaks kõikidele tänukõnedele jagasime õpetajatele välja mitmeid tunnustusi nende meeldejäävate tegude ning silmapaistvate isikuomaduste eest.

Õhtule andis mõnusa lõppakordi ühiselt mängitud Kahoot, mis tekitas nii õpetajates kui ka õpilastes närvikõdi ning vürtsi lisas tutvumismäng, mis tõi kõigis esile nende mängulisuse ja andis suurepärase võimaluse üksteist paremini tundma õppida. Samuti ei puudunud ballilt fotonurk, kus kõik huvilised sõpradega meeldejäävaid hetki jäädvustada said.

Õhtu möödus armsate inimeste ja lõbusa programmiga imekiiresti.

Täname väga kõiki, kes kohale tulid ja selle õhtu meeldejäävaks muutsid ning ka kõiki, kelle panus selle õhtu elluviimisel rolli mängis. Loodame väga, et presidendiballi traditsioon jätkub ikka edasi ja kõik seda täiel rinnal naudivad.

Eliise Loit (9.a)

Viimati muudetud 28.02.2024.