Meie kooli õpilased on vabariigi parimate etlejate seas!

Loomise kuupäev 10.02.2020

7. veebruaril toimus Tartus 29. vabariiklik õpilasetlejate konkurss, kus osales 44 õpilast kolmes vanuserühmas: 4.-6. klass, 7.-9. klass ja 10.-12. klass.

Tallinna esindasid vabariiklikus voorus Kristiine Gümnaasiumi 6. klassi õpilane Elisabeth Allas, kes pälvis eripreemia, ning Tallinna 32. Keskkooli õpilased Fayez Hanafy (5. klass, juhendaja Eva Kalbus), Enid Leetjõe (7. kl,ass juhendaja Maarja Merigan) ja Mattias Nurga (11. klass, juhendaja Maret Varblas). Kõik meie kooli esindajad pälvisid oma vanuseastmetes laureaaditiitli.

Etlejaid hindas žürii, kuhu kuulusid Vanemuise teatri näitlejad Margus Jaanovits ja Andres Mähar, vabakutseline näitleja Inga Lunge ning Eesti Harrastusteatrite Liidu tegevjuht Kristiina Oomer.


Auhinnatud etlejad ja žürii

Palju õnne noortele ja juhendanud õpetajatele

Viimati muudetud 27.02.2020.