Moepeegel 13. märtsil

Loomise kuupäev 04.03.2024

Taaskord on toimumas Tallinna 32. Keskkooli suurejooneline moekonkurss Moepeegel!

Juba 13. märtsil kell 18.00 kooli aulas toimuva sündmuse teemaks on sel korral “Moda Natura”. Moelavadel võib näha KÜMMET loodusest ja selle olemusest inspireeritud kollektsiooni, mis kujutavad loodust läbi autorite silmade ja milles kajastub selle eripära ning tähendus nende jaoks.

Early bird piletihind on 5€ ning selle saad soetada tehes ülekande nimele EVALIIS LÄLL kontonumbrile EE442200221079953158. Kirjeldusse panna Moepeegel + pileti kasutaja täisnimi + meiliaadress. Pärast ülekande teostamist saadetakse antud aadressile 3 päeva jooksul ka kinnitusmeil, et makse on õnnestunud ning olete registreeritud. Early bird pileteid saab osta 10. märtsini (kaasa arvatud). Soovi korral saab piletit osta ka kohapealt, kuid siis juba ainult sularahas!

Palume arvestada, et piletitega ei käi kaasas kindlat istekohta ning hilisematele jõudjatele ei ole istumiskoht garanteeritud.

Looduse hõngule lisavad juurde ka vaheesinejad ning Moekokteilibaar, kus saab maksta vaid sularahas.

Rohkem informatsiooni Facebookis.link opens on new page

Kohtume juba moehõngulises Tallinna 32. Keskkoolis!

Moepeeglit korraldab Aktiiv, peakorraldaja on Kevin Sõmerik.

Plakati autor on Leela Mia Auväärt ja foto autor Mikk Kalamees.
Modellid on Grete Rüütli, Mia-Marleen Kiin ja Karmen Huberg.

Viimati muudetud 04.03.2024.