Moepeegel "Tuleviku peegeldus"

Loomise kuupäev 13.03.2023

Järjekordselt on toimumas Tallinna 32. Keskkooli suurejooneline moekonkurss Moepeegel! Vaata TREILERITlink opens on new page!

Juba 16. märtsil kell 18.00 kooli aulas aset leidva sündmuse teemaks on sel korral “Tuleviku peegeldus”. Moelaval võib näha futuristliku hõnguga kõrgmoest inspireeritud riideid nii gümnaasiumi kui ka põhikooli disaineritelt - kokku 7 kollektsiooni.

Moekonkursi eesmärgiks on kutsuda moehuvilisi noori oma loomingut laiemale publikule jagama. Sündmust korraldavad õpilased ise ja üle pika aja on uksed avatud kõikidele huvilistele.

Sissepääsu tagab 5-eurone pilet, mille juurde käib tervitusmoekteilike! Pileti saad soetada tehes ülekande nimele EVALIIS LÄLL kontonumbrile EE442200221079953158. Kirjeldusse panna Moepeegel + osaleja täisnimi + osaleja meiliaadress. Pärast ülekande teostamist saadetakse antud aadressile kinnitusmeil, et makse on õnnestunud ning olete registreeritud. Osta pilet juba kiirelt ära (moeloojad ja modellid kindlasti ostma ei pea).

Palume arvestada, et piletitega ei käi kaasas kindlat istekohta ning hilisematele jõudjatele ei ole istumiskoht garanteeritud.

Tuleviku lainel hoiavad meid ka vaheesinejad ning traditsiooniks saanud moekteilibaar, kus saab maksta vaid sularahas.

Kohtume juba moehõngulises Tallinna 32. Keskkoolis!

Jälgi sündmust ka Facebookislink opens on new page.

Plakati autor on Jan-Markus Maasepp ja modellid kannavad vilistlase Ron Verlini disaini.

Sinu Aktiiv

Viimati muudetud 15.03.2023.