Moepeegli võitis "Heegelahelais"

Loomise kuupäev 15.03.2024

Moepeegel 2024 on edukalt jõudnud lõpule! Selleaastaseks teemaks oli “Moda Natura” ning moelaval sai näha autorite nägemust looduse eripärast ja olemusest. Kokku osales kaheksa kollektsiooni, millest üks oli põhikoolist ning ülejäänud seitse gümnaasiumi moeloojatelt.

Aitäh kõikidele osalejatele:
“Veekuma” Merit Heleri Mannov 10.d
“Heegelahelais” Eva Lõhmus 11.c, Loviis Siiak 11.c
“(päikese)piste” Maria Mändmets 11.d, Mia Torn 21. kool
“Metsik laine” Karola Raja 8.b, Leelo Luhamaa 8.b
“lucullus(lik)” Athena Marta Victoria Kooser 11.d, Lisette Kušner 11.d
“Hetked” Lisandra Liiva 10.d
“prahiLaine” Elisabeth Kasper 11.c, Emma Rodin 11.d
“M2EL” Heti Darleen Vihman 12.d

TULEMUSED

1. koht - “Heegelahelais” Eva Lõhmus ja Loviis Siiak 11.c
2. koht - “lucullus(lik)” Athena Marta Victoria Kooser ja Lisette Kušner 11.d
3. koht - “prahiLaine” Elisabeth Kasper 11.c ja Emma Rodin 11.c
Publiku lemmik - “Hetked” Lisandra Liiva 10.d

Parim naismodell - Kreete Kõster 11.c

Parim meesmodell - Mark Metsa (EKA)

Kollektsioone hindas imeline žürii: Sandra Luks, Tanel Veenre ja Kätlin Hallik.

Õhtu avas tantsuline avashow, mille koreograaf oli Liset Treve 10.d klassist, kuid tantsu jätkus ka vahenumbriks, mille koreograaf oli Loviis Siiak 11.c klassist. Pausi ajal sai Moekteilibaaris nautida muusikat DJ Rasmus Saki poolt ja õhtut juhtisid Marian Mägar 12.d klassist. ja Juss Allik 11.b klassist.

Lisaks eelnevalt mainitutele soovime veel eraldi välja tuua:

PEAKORRALDAJA
Kevin Sõmerik

ABILISED
Evaliis Läll, Nora Kivimägi, Birke Mirell Pahapill, Kerili Kartau, Karoliina Emilie Mättik, Riin Eller, Viktoria Grünberg, Laura Kallaste, Maria Helena Saar, Emily Tomberg, Hanna Maria Lepp, Liset Treve, Ingvar Liivoja, Karl Hugo Valmis, Päike Triinu Tamm, Heleene Toater, Martin Pahk, Milda Lükk, Merit Heleri Mannov.

TANTSIJAD
Helena Vaasa, Katariina Andrejev, Evaliis Läll, Mari-Liis Lember, Emma Lisbeth Raud, Greete Siemann, Heleene Toater, Lisandra Maria Melikov, Marian Mägar Ööle Lilleorg, Loviis Siiak, Elisabeth Kasper, Nora Katreen Harik, Anete Paenurm, Anette Lepik, Arphine Pogosjan, Betty Nora Tamm, Liisbeth Laanisto, Mia Tuga, Mirt Marleen Pevkur, Teele Leppmaa.

MODELLID
Iti Ruuda, Violeta Vello, Inger Sher, Kätlin Kaseste, Eliisabet Amor, Kreete Köster, Kaur Tepper, Maarja Valdmann, Joosep Puu, Mart Villem Mustonen, Elis Palk, Hanna Värk, Elisabeth Hinno, Hendrik Lantin, Karl Johannes Hellrand, Marten Linnamägi, Marion Mandelkorn, Noora Peterson, Kennet Vaha, Rando Karin, Kertu Lu Raassild, Sanna Raja, Adrian Divonin, Kerli Loomets, Mirtel Lõhmist, Lenna Lii Kuuskla, Loreen Victoria Jaanberg, Mia-Marleen Kiin, Mark Metsa, Jan Martin Metsala, Greta Liisa Ilus, Ihan Jalukse, Anna Deli, Magnus Loss, Mia Palgunov, Miia Margaret Untera, Karmen Huberg, Mia Greta Sepp, Anni Kukk.

TEHNIKUD
Sebastian Mattias Selirand, Sebastian Salumäe, Kertu Raidmaa, Lizett Kale, Marjanna Kadanik, Anni Kärner, Ketliin Puusepp, Anastasia Liukonen.

ÜLEKANDE MEESKOND
Hugo Leinola, Tristan Põder, Endrik Prank.

OPERAATORID
Kaur Kulver, Martin Pikk, Cathleen Kaasan.

FOTOGRAAFID
Leela Mia Auväärt, Mattias Paul Nellis, Johanna Rajalo, Nora Katreen Harik, Hanna Maria Lepp.

KUNSTNIKUD
Kevin Sõmerik, Karollina Emilie Mättik, Heti Darleen Vihman, Anni Kukk, Iti Ruuda, Kai Kaljuste, Lilli Tulp, Lisandra Liiva, Madli-Mai Põldveer, Maria Mändmets, Marii Soots, Maileen Volt, Matilda Liise Areda, Meeri Rästas, Mia Mari Juurikas, Mona Märtson, Susi Eerin Heinlo, Ööle Lilleorg.

SÜNDMUSE SPONSORID
VLND Burger, Kooker, Muhu Leib, Kaubamaja, Makeupexpress, Rahu Care, Sirowa Beauty, Kangadzungel, D’difference, LISA KROEBER, Von Krahl, Boba Koda, Niion, Linea Shop.

Uudise fotode autor on Leela Mia Auväärt.

Kohtume järgmisel aastal!

Viimati muudetud 15.03.2024.