Mõttespordi olümpiaadi II etapi kokkuvõte

Loomise kuupäev 26.01.2021

Eelmisel nädalal lõppes mõttespordi olümpiaadi II etapp. Kokku võisteldi viiel alal: male, vene kabe, gomoku, sudoku, ristsõnade lahendamine.

Algkooli arvestuses saavutas ristsõnade lahendamises tubli 5. koha Markus Lepasaar 4.d klassist. Hetkel on Markus ristsõnade lahendamises üldtabelis 4. kohal.

Põhikooli arvestuses tuli ristsõnade lahendamises esikohale Kairiin Soosaar 9.a klassist. Kairiin on hetkel ristsõnade lahendamises üldtabeli liider. Väga tubli!

Põhikooli arvestuses on koondtabelis hetkel 7. kohal Susanna Kamarik 6.b klassist (kõik alad) ja 12. kohal Jaak Andero Aasav 8.c klassist (kõik alad).

Gümnaasiumi arvestuses esindas kooli taas edukalt Marc Joosep Tähiste 11.d klassist, kelle tulemused on järgmised: kabes 2. koht; males 5. koht; gomokus 6. koht; sudokus 7. koht; ristsõnade lahendamises 12. koht. Marc Joosep on koondtabelis hetkel 1. kohal. Palju õnne vägeva tulemuse eest!

Suurepärase tulemuse tegi ka Ken Kuning 11.c klassist, kes saavutas vene kabes 1. koha ja Taavi Varind 10.b klassist, kes saavutas gomokus 9. koha.

Kaks etappi on veel ees.

Soovime kõigile vastupidavust ja tugevat närvi!

Edith Tatar,
mõttespordi võistluste koordinaator Tallinna 32. Keskkoolis