Mõttespordi olümpiaadi III etapp

Loomise kuupäev 15.03.2021

Eelmisel nädalal lõppes mõttespordi olümpiaadi III etapp. Kokku võisteldi taas viiel alal: male, vene kabe, gomoku, sudoku, ristsõnade lahendamine.

Algkooli arvestuses on Markus Lepasaar (4.d) ristsõnade lahendamises kokkuvõttes 7. kohal. Põhikooli arvestuses tuli ristsõnade lahendamises esikohale Kairiin Soosaar (9.a). Kairiin on ristsõnade lahendamises kindel liider. Väga tubli!

Põhikooli arvestuses on koondtabelis (kõik alad) 9. kohal Susanna Kamarik (6.b)  ja 13. kohal Jaak Andero Aasav (8.c).

Gümnaasiumi arvestuses esindas kooli taas edukalt Marc Joosep Tähiste (11.d), kes võistles kõigil aladel ja on hetkel koondtabeli liider. Palju õnne vägeva tulemuse puhul!

Suurepärase tulemuse tegi ka Ken Kuning (11.c), kes saavutas vene kabes 2. koha ja on kokkuvõttes vene kabes 1. kohal.

Jäänud on veel üks etapp - see toimub 5.-9. aprillil.

Soovime kõigile võistlejatele viimaseks etapiks nutikust ja vastupidavust.

Edith Tatar,
mõttespordi võistluste koordinaator Tallinna 32. Keskkoolis