Mustamäe aasta noor algataja 2022 on meie Aktiivi juht Evaliis Läll

Loomise kuupäev 09.12.2022

Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldas viiendat aastat kooliõpilaste tunnustusüritust „Unistuste lainel!“. Selle aasta konkursi võitjate autasustamine toimus kolmapäeval, 7. detsembril Mustamäe Kaja Kultuurikeskuses.

Linnaosa korraldatud konkursile „Unistuste lainel!“ saavad nominente esitada kõik Mustamäe koolid ning seda 7 kategoorias: Hea idee, Tegus noortegrupp, Noor talent (sport), Noor talent (kaunid kunstid), Noor algataja, Aktiivne osaleja ja Mustamäe aasta noor.

Meie Aktiivi juht Evaliis Läll (11.b) valiti Mustamäe aasta nooreks algatajaks. Konkursile esitas Evaliisi huvijuht Kristel Kubber. Üritusel osalesid koos Evaliisiga meie tublid Aktiivi liikmed Inger Karjus ja Kaur Kulver, kes esindasid Aktiivi. 

Evaliis on sellest õppeaastast Aktiivi juht. Ta on väga süsteemne, heatahtlik, põhjalik ja uuenduslik meie kooli suurima õpilasgrupi liider. Ta oli üks Playboxi peakorraldajatest, juubelikontserdi üks assistentidest, esineb tihti koolilavadel tantsukavades ning hetkel veab eest sõpruskoolidega sidemete loomist. Lisaks kuulub Evaliis õpilasesindusse, hoolekokku ja on oma klassi klassivanem ning hiilgab ka väga heade õpitulemustega. 

Viimati muudetud 09.12.2022.