Mustamäe koolide parimad noortekirjanduse tundjad õpivad meie kooli 8.b klassis

Loomise kuupäev 25.02.2021

17. veebruaril toimus Kännukuke raamatukogus selleaastane noortekirjanduse mälumäng 15 põneva noorteromaani kohta. Kuigi olude sunnil toimus kokkusaamine Zoomis, siis tänu huvitavatele küsimustele kujunes õigete vastuste otsimine ikkagi väga emotsionaalseks.

Meie kooli esindas võistlusmängus kaks meeskonda.

Võidu tõi koju 8.b klassi võistkond koosseisus Laura Krisak, Elin Maria Ehasalu ja Johanna Jakobi. Kui neil eelmisel aastal hästi ei läinud, siis võtsid tüdrukud seekord kindla eesmärgi saavutada nüüd parim - ja see ka õnnestus. Palju õnne tublidele võitjatele ja neid juhendanud õpetaja Maarja Meriganile!


Võistlustules oli ka meie kooli 7. klasside koondvõistkond, kuhu kuulusid suured raamatusõbrad Johanna Lisette Rohtma (7.a), Mari-Liis Lember (7.b) ja Aurelia Raadik (7.c). Neil neiudel õnnestus tulla 6. kohale. Tunnustus 7. klassi tüdrukutele osalemise eest! Tänusõnad ka 7ndike õpetajatele Eha Aarele ja Anu Mõttusele.


Loodame järgmiselgi aastal innukat osavõttu, sest Kännukuke raamatukogu mälumängu raamatute valik pakub suurepäraseid lugemiselamusi, mis on maiuspala kõigile lugemishuvilistele.

Merike Leitmäe
raamatukoguhoidja

Viimati muudetud 26.02.2021.