Nädal täis koolivaimu

Loomise kuupäev 07.02.2022

24.-28. jaanuaril hoidsime eriliselt meeles oma kooli ja klassi ning võtsime aja, et olla nii palju koos kui võimalik ja tunnetada ühtsust - toimus oma klassi nädal!

Nädalat alustasime stiilipäevaga, kus kutsusime üles kõiki 1.-12. klasse kandma oma klassitähele määratud värviga riideid: A-punane, B-roheline, C-sinine, D-kollane, E-F - valge, õpetajad ja muud töötajad - roosa. Vahetundides kutsusime 5.-12. klasside esindusi kooliteemalist Kahooti mängima, mille põhikooli seas võitis 9.B klass ja gümnaasiumi seas 12.D klass. Algkoolile tehti nende korrusel vahvaid mänge Aktiivikate poolt.

24. jaanuaril oli vabalava ja 25. jaanuaril 1.-6. klasside Playbox, millest on üleval eraldi uudised. Paraku 26. jaanuari spordipäev jäi ära, sest ei olnud mõistlik liiga suuri rahvamasse võimlasse kokku kutsuda.

28. jaanuaril avasime oma kooli päeva õues kooli ees, kus kõnelesid direktor Maarja Merigan, abituuriumi esindaja Lisette Taube, õppealajuhataja Kerstin Vessik ja vilistlaskogu president Carine Jessica Kostla. Kontserdi ärajäämise tõttu anti õues üle traditsioonilised tunnustused:

kooli vaimuhoidjad - Merike Leitmäe, Kadri Tasane ja Maarja Merigan,

hea kolleeg - Margus Laanemäe,

hea töötaja - Merike Leitmäe,

32-liste klubisse liitus - Kaire Lõhek,

tööjuubilarid - 50 aastat Ene Kasak, 45 aastat Malle Vakepea, 35 aastat Ellen Orover, 25 aastat Tiina Veldi, 15 aastat Kerstin Vessik ja Thea Bernstein, 10 aastat Anne Almet ning 5 aastat Ülle Aviste, Toomas Lõhmuste, Riina Riistop, Alisija Tšekada, Maila Midri, Eveli Habakuk, Tiiu Üksik, Birgit Elu, Meelis Raiend, Jürgen Soo, Kadi Vonk, Auli Andersalu-Targo, Margus Laanemäe ja Kaili Ranne,

kooli väärtuste kandja - Kaili Jaago (12.c).

Kogunemise lõpus kõlas koolilaul, heisati lipud ning lasti ilutulestikku. Pärast seda kogunes 50. lend jalgpallistaadionil, et abituurium ja 50. lennu jumalad saaksid neile üle anda koolisõrmused.

Kõik klassid kinkisid koolile raamatu, millest saab ülevaate SIIN. 7.-12. klasside pressikonverents jäi ära, kuid klasside esitatud küsimustele saatis juhtkond sel päeval oma vastused.

Ajalooõpetaja Triin Viironi eestvedamisel valmis koostöös koolipere ja vilistlaskonnaga Tallinna 32. Keskkooli juubeliraamat ning selle esitlus oli aulas, millest tehti ülekanne kooli Youtube'i kanalil LINKlink opens on new page Esitlust viis läbi vilistlane Urmas Vaino, külalisteks olid vilistlased Anne Veesaar, Ilmar Tomusk, Karin Liikane ja Tanel Rütman.

Oma kooli päev lõpetas meie 50. juubeliaasta, millest kokkuvõtlik video SIIN.link opens on new page

Suur tänu kõikidele, tänu kellele kogu nädal õnnestus!
Viimati muudetud 07.02.2022.