Noored Tallinna 32. Keskkoolist ja Okinawa saarelt kohtusid keskkonnaalase projekti raames

Loomise kuupäev 09.12.2020

9. detsembril alustas 9.b klass Jaapani noortega Okinawa saarelt lühikest keskkonnaprojekti, kus mõlema riigi noored esimesel kohtumisel tutvustasid oma riiki ja oma kooli ning oma riigi peamisi keskkonnaprojekte. Uus kohtumine toimub jaanuari lõpus, kus teemaks on mõlema riigi prügi vähendamise võimalused ning kahe riigi noorte kogemuste vahetamine.

Võimalus projektis osalemiseks tuli Maailmakoristuspäeva meeskonnalt, kes meie kooli on märganud kui aktiivse maailmahariduse teemadega tegelejat.

9. klassi õpilasi valmistas ette õpetaja Maarit Jõemägi. Jaapani noortega suhtlemisel aitas kaasa õpetaja Anni Väli.

Viimati muudetud 09.12.2020.