Õpetaja Meelis kutsub kõiki kaasava eelarve hääletusele! Hääletada on jäänud veel vaid kaks päeva!

Loomise kuupäev 29.01.2021

18. jaanuarist algas Tallinna kaasava eelarve projekti hääletus, mille investeeringute kogumahuks 2021. aastal on 800 000 eurot. Mustamäel esitas oma idee meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja ja spordijuht Meelis Raiend. Esitatud 420-st ideest pääses rahvahääletusele 99 sh õpetaja Meelise idee, milleks on koolile uue pallimängude areeni rajamine!

- Tutvu ideega siin

- Tutvustus tallinn.eelink opens on new page lehel siinlink opens on new page (kood Mustamäe05)

- Tutvu Tallinna kaasava eelarve protsessiga siinlink opens on new page

HÄÄLETA PALUN JUBA TÄNA SIINlink opens on new page!

* Hääletada saavad kõik Mustamäe elanikud alates 14. eluaastast!

32.KK pallimängude areeni idee kätkeb endas aegunud palliplatside katete välja vahetamist, sealjuures uute kaasaegsete katete paigaldamist. Uutel väljakutel saaks harrastada senisest oluliselt rohkem spordialasid ehk lisaks korvpallile võrkpalli, tennise ja sulgpalli mängimist. Veel saaks areen lauatenniselauad ja tribüüni. Viimasel saaks soojade ilmade korral ka erinevaid ainetunde läbi viia.

Õpetaja Meelis kutsub kõiki hääletama! Selleks, et pallimängude areen saaks teoks, peab projekt rahvahääletuse läbi koguma Mustamäel vähemalt 1 000 häält ja rohkemgi veel, et võita kogu protsess.

Teeme projekti koos teoks! Iga hääl loeb!

Viimati muudetud 29.01.2021.