Osalesime rahvusvahelisel Best in English võistlusel

Loomise kuupäev 02.12.2022

30. novembril said meie kooli 9.-12. klasside tublimad inglise keele tundjad ennast proovile panna rahvusvahelisele võistlusel Best in English. Võistlus toimus interneti teel. Arvutiklassidesse kogunes kokku 31 huvilist 9., 10. ja 12. klassidest. 11. klassid jäid seekord uurimistööde kollokviumi tõttu võistlustulest kõrvale. Võistluse läbiviimist korraldasid meie koolis inglise keele õpetajad Anni Väli, Eret Hünninen ja Thea Bernstein.

Võistlusel osalesid õpilased üle kogu maailma. Korraldusmeeskond asub Tšehhis. Ülesandeid oli testis kokku kuus: kaks keelestruktuuride, kaks lugemis- ja kaks kuulamisülesannet. Töö oli koostatud B2-C1 keeletasemele. Leidus nii lihtsamaid kui ka keerukamaid ülesandeid.

Üldtulemused saab teada kahe nädala jooksul. Maailma üldvõitja saab auhinnaks kahenädalase reisi Torontosse Kanadasse. Samuti saavad auhindu maailma kümme parimat. Kuna õpilased said aga oma punktisummad kätte kohe töö lõpus, otsustasime ka meie kooli lendude parimad välja tuua.

9. klass:
1. Saara Peterson (9.B)
2. Johanna Lisette Rohtma (9.A)
3. Zoya Gilani (9.C)

10. klass:
1. Stella Elbrecht (10.B)
2. Tuule Tender (10.B)
3. Liis Mariann Lannes (10.B)

12. klass:
1. Margot Mälberg (12.D)
2.-3. Sandra Paloson (12.A)
2.-3. Gerli Rehkalt (12.A)

Au ja kiitus kõigile osalejatele!

Loodetavasti võtame oma kooliga ka järgmisel aastal sellest võistlusest osa ja meiega ühineb veelgi rohkem vapraid võistlejaid!

Infot Best in English võistluse kohta võib leida lehelt https://bestinenglish.orglink opens on new page. Samalt lehelt saab avada ja läbi teha ka eelnevate aastate teste. Vaja on end vaid registreerida. Punktid saab teada kohe, kui test lõpetatud.

Viimati muudetud 02.12.2022.