PEATU, VAATA, VEENDU!

Loomise kuupäev 14.10.2020

Viiendat aastat järjest korraldab Maanteeamet koostöös Politsei ja Piirivalveameti ning kohaliku omavalitsusega 5.-6. klassidele õpilastele kampaania "PEATU, VAATA, VEENDU!", mille eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele.

Meie kooli osaleb projektis kolmandat aastat. Oktoobri teisel nädala tutvustasid  5.b õpilased  Rando Karin, Leelo Luhamaa, Mairold Noormets, Karola Raja, Marleen Siimann, Kennet Vaha Robin Vanatoa koos klassijuhataja Anni Väliga kõigis 5. klassides liiklusohutuse reegleid.

Liiklustunnis osalenud õpilased said teada, mis asjaoludel õnnetused peamiselt tekivad: kiire elutempo (kool, trenn, sõbrad, kodu), sõprade mõju (kambatunne, argus eristuda), tähelepanu hajutavad seadmed - mobiiltelefon ja kõrvaklapid jne. Õpitu kinnistamiseks toimus liiklustunni lõpus ka temaatiline viktoriin.

Suur tänu 5.b aktiivsetele õpilastele ja klassijuhataja Anni Välile.

Rita Laur-Reinumägi
põhikooli õppealajuhataja