PLAYBOX 5. NOVEMBRIL

Loomise kuupäev 19.10.2021

Ja ta on tagasi!

Tallinna 32. Keskkooli kõige menukam sündmus tuleb taas! Sul on võimalik kogeda jälle midagi meeleolukat - midagi võimsat.

Aga kus-mis? 5. novembril kell 18.00 Tallinna 32. Keskkooli VÕIMLAS või ekraanide taga.

OLULINE!
Sellel aastal ei jää PLAYBOX tulemata, KUID paraku peame piirama fänne väljaspool Tallinna 32. Keskkooli. Kooli 50. juubeli puhul on kohapeale oodatud vaid meie vilistlased! Selle eest on kõigil teistel võimalik kodus kaasa elada vaadates kvaliteetset ülekannet kooli Youtube’i kanalilt. Vilistlane peab kindlasti registreerima oma tuleku hiljemalt 30. oktoobriks siin LINGILlink opens on new pageVilistlaste arvust oleneb võimlas publiku ja osalejate hajutamine ehk registreerimine on oluline ja ette teatamata külalisi ei saa me sisse lubada!

NB! Valitsuse korralduste kohaselt palume ka teil, vilistlastel, kooli pääsemiseks tõendada oma nakkusohutust: esitada vaktsiinipass, negatiivne laboratoorne PCR-testi tulemus või läbipõdemist kinnitav tõend. Kohapeal testimisvõimalust ei pakuta. Palume ajastada oma tulek kindlasti juba kuni pool tundi enne sündmust, et piletilauas kõik rahulikult sujuks!

PILETIINFO:
Playboxi pilet maksab 5 eurot. Meie kallid vilistlased pääsevad võimlasse nimekirja alusel. Pileti eest saab tasuda kohapeal ja sularahas!

Tähelepanu!
Tegemist ei ole üritusega, vaid sündmusega. Enne tulekut lugege tähelepanelikult event’is olevat infot. Kaebuste või sündmuse kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu kooli huvijuhi või Aktiiviga.

Rohkem informatsiooni Facebookis SIIN.link opens on new page

Head elamust!