Põhikooli ja gümnaasiumi taibukamad teatritundjad on selgunud!

Loomise kuupäev 23.03.2021

Hea koolipere!

22. märtsil toimus teatrinädala raames virtuaalne mälumäng, kus osalesid 5.-12. klassid. Põhikoolist võttis osa 7 klassi ning gümnaasiumi osast 10 klassi. Oleme tänulikud teile, kes leidsite selle aja, et veidi ajusid ragistada!

Põhikoolis saavutas auväärt 3. koha 6.A klass2. kohale tuli 8.B klass ning põhikooli mälumängu võitis 9.A klass.
Gümnaasiumis jäid 2.-4. kohta võrdse punktisummaga jagama 10.D, 11.B ning 12.AGümnaasiumi 1. koha saavutas 11.D klass.
Suur aitäh kõikidele osalistele ning palju õnne võitjatele, keda ootab koolis ka auhind!

Alloleval drive`i lingil saab näha punktiseisu, mälumängus olnud küsimusi ning vastuseid.

Tulemusedlink opens on new page

Eriliselt suur tänu teatrinädala viktoriini koostajatele - põhikooli ja gümnaasiumi mängu tegijad on Annaliisa Alla ja Mattias Nurga 12.d klassist, algklasside mälumängu koostasid Catlyn Rebas ja Lisette Taube 11.d klassist.

Meeldivat teatrinädala jätku!
Eva Kalbus