Põhikooli noormehed kohtusid endise tippsportlase Timo Ojaga

Loomise kuupäev 07.03.2024

Teisipäeval, 5. märtsil toimus Tallinna 32. Keskkooli põhikooli 7.-8. klasside noormeestele endise tippsportlase Timo Oja loeng teemal “Kuidas toita oma enesekindlust”.

Timo Oja on 36-aastane endine tippsportlane, kes soovib noortele jagada oma elu õppetunde ning motiveerida noori. Ta räägib läbi enda kogemuse, jagab põnevaid visuaalseid slaide ning loob meeldejäävaid seoseid tänapäeva noorte maailmast. Noortele poistele tuleb meelde tuletada, et virtuaalmaailma mänguri karakter ei ehita ennast päriselus.

Inimestena teeme me vigu ja õpime nii endi kui ka teiste omadest. Timo endise profikorvpalluri teekond sai 25-aastaselt läbi terviserikke tõttu. Unistused purunesid, kuna ta ei osanud hoolitseda oma keha ega tervise eest.

Miljonär Raivo Hein on öelnud: “Tervis on inimese suurim vara ja parim investeering. See on alus, millele rajada täisväärtuslik elu. Tervis on tõeline rikkus, mitte kuld või hõbe.“ Timo jagab soovitusi, kuidas teadlikult toituda, mida teha, et tunda end enesekindlamalt ja uskuda iseendasse.

Üks kõige tähtsamaid elu põhimõtteid on Timo elus olnud usk endasse ja oma tegemistesse.
“Sinu usk iseendasse on kõige võimsam relv, mida sa omad.”

Vaata veel https://timooja.ee/link opens on new page

Viimati muudetud 07.03.2024.