Registreeri oma film kooli filmifestivalile INDIELINT

Loomise kuupäev 07.12.2023
Filmifestival INDIELINT on taas tulemas 8. jaanuaril kell 18.00 aulas.

Satume üheks päevaks tagasi aega, mil linnad olid täis värve ning tänavaid täitis rahva sumin. Ole kohal, kuna tegu ei ole ainult filmifestivaliga, vaid ka vaimu täitva kogemusega.
Publikule on festivali külastus TASUTA.

OSALEJALE
Osale kuni 20-minutilise filmi või videoga, mis ei ole meie konkursil enne osalenud (aga on nt valminud juba eelmisel õppeaastal, linastunud kuskil mujal, on tehtud mõne õppetunni raames jne). KAASAUTORID (tehnilised tegijad) võivad olla ka teiste koolide õpilased (aga neid ei tohi olla arvuliselt rohkem kui meie kooli õpilasi ja nad ei tohi olla vanemad kui keskkooliealised). Näitlejate vanusel piiranguid ei ole.

REGISTREERI 8. detsembrini siin LINGILlink opens on new page
Kui kõigele ei oska veel registreerimise tähtajaks vastata, siis registreeri film ära ning lisanduv informatsioon saada indielint@gmail.comlink opens on new page.
SAADA FILM ja FILMIPOSTER 31. detsembriks.
Samuti indielint@gmail.comlink opens on new page

NÕUDED:
- Filmi kestus peab jääma kuni 20 minuti sisse.
- Kui film on võõrkeeles, siis tuleb lisada eestikeelsed subtiitrid.
- Film peab olema eetiline. Suitsetamise, alkoholi, narkootikumide ja ropendamise õigustamatut propageerimist ei tohi filmis kajastada.
- Korralikult läbimõeldud sündmustik (algus, sisu ja lõpp).
- Film peab olema tehniliselt kvaliteetne ja sobima suurele ekraanile.

REGISTREERI:
- Filmi autori(te) täisnimi (nimed)
- Kõikide osalevate inimeste rollid ja täisnimed (näitlejad, operaator, monteerija jne)
- Klass(id) (võid teha koostööd ka teiste klasside ja koolide õpilastega)
- Filmi nimi
- Filmi kestus
- Lühitutvustus filmist
- Žanr

*Korraldajad vaatavad filmid enne üle ning jätavad endale õiguse filmi sobimatuse korral ta võistlusest välja jätta!

Indielinti korraldab 12.C klass, peakorraldajad on Kaur Kulver, Martin Pikk ja Endrik Prank.

Rohkem jooksvat infot näeb enne sündmust Facebookislink opens on new page.

Plakati autor on Kaur Kulver

Viimati muudetud 07.12.2023.