Rõõmustame tublide olümpiaaditulemuste üle

Loomise kuupäev 14.02.2023

Selgunud on taas kooli tublimad ainetundjad

23. jaanuaril toimus prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoor, millel osales edukalt 10. klassi Cathleen Kaasan, kes pääses tänu nn Tallinna voorus saavutatud 4. kohale edasi vabariiklikku lõppvooru.

25. jaanuaril toimus inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor, kust 12. klassi Mariliis Jalgma pääses edasi märtsis toimuvasse vabariiklikku lõppvooru.

1. veebruaril toimunud usundiõpetuse olümpiaadist võttis osa 12 meie kooli abiturienti. Neist  kolm - Joonas Markus Meiorg, Hanna Savolainen ja Ruben Tikerperi - said kutse olümpiaadi vabariiklikku lõppvooru märtsis.

18. veebruaril toimuvale kunstiolümpiaadi piirkonnavooru lähevad meie kooli esindama Laura Konks 9. klassist ja Marion Kaldoja 10. klassist. Selle aasta koduse praktilise töö teema on põhikoolis “Kuninglik mina! ehk minu rokokoo stiilis autoportree" ning gümnaasiumis barokkstiilis “Raamike, raamike seina peal, kes on kauneim kogu maal?”.

Palju õnne tublidele olümpistidele!

Tänusõnad juhendajatele - õpetajad Birgit Elu, Ulla Herkel, Jana Einard!

Viimati muudetud 14.02.2023.