Salongi kohtumised õpetajatega

Loomise kuupäev 09.02.2024

Oma kooli päeva puhul pühendame tagantjärgi ühe päeva meie kooli õpetajatele ja teistele koolitöötajatele.

21. veebruaril kohtuvad õpetajad õpilastega ühe söögitunni raames ja jagavad oma mõtteid ja elulugu 30 minuti jooksul. Sel korral kohtuvad õpilastega kehalise kasvatuse õpetaja Jaak, ajalooõpetajad Ulla ja Hanna-Maria ning psühholoogid Auli ja Helena.

Võta oma söögitunnist pool tundi ja tule kuulama (ka küsima). Mõnusas soojas õhkkonnas saab vahetada mõtteid.

Vajalik on registreerimine! Registreeri SIINlink opens on new page 19. veebruarini.

Vestlusi peavad:

• 4. tund: Jaak Rudov (sihtgrupp 7.-9. klassid)

• 5. tund: Hanna-Maria Laaspere ja Ulla Herkel (sihtgrupp: gümnaasium)

• 6. tund: Helena Tõnisma ja Auli Andersalu-Targo (sihtgrupp: gümnaasium)

Palume õpilastel võtta istekohad tunni alguseks ning palume vestluse käigus saalist mitte lahkuda. Salongi kohtumised on planeeritud söögitundide ajale, aga kui Sul on siis tavatund, küsi luba aineõpetajalt! Õpetajad on samuti oodatud.

Peakorraldajad
Kerili Kartau ja Kevin Sõmerik, 11.d