Särav ja tundeküllane tantsuõhtu

Loomise kuupäev 04.03.2024

21. veebruaril toimus pärast 13 aastat meie koolimajas taaskord meeleolukas sündmus "Tantsud õpetajatega”! Õpilased olid end paari võtnud õpetajate/koolitöötajatega ning publikule esitati koolitundide väliselt selgeks õpitud õpilaste loodud tantsukavad. Õhtut sisustasid särast, energiast ja tunnetest pakatavad esinemised ja peale igat esinemist toimus iga tantsupaariga ka vestlus, et kuulda lähemalt prooviperioodist kui ka nendega rohkem tuttavaks saada. Õhtut juhtisid 12.d klassi õpilane Sandra Parve ja teatriõpetaja Eva Kalbus.

Tantsupõrandal särasid:
10.c klassi õpilane Betty Nora Tamm ja fotograafia õpetaja Sadu-Triste Juurikas.
11.c klassi õpilane Loviis Siiak ja haldusjuht Freddi Nuum.
12.b klassi õpilane Matilda Liise Areda ja matemaatikaõpetaja Elis Valter.
11.d klassi õpilane Anette Lepik ja psühholoog Helena Tõnisma.
10.a klassi õpilane Mirt Marleen Pevkur ja vene keele õpetaja Oksana Golubõhh.
10.d klassi õpilane Liset Treve ja huvijuht Kristel Kubber.
11.d klassi õpilane Helena Vaasa ja ajalooõpetaja Hanna-Maria Laaspere.
12.c klassi õpilane Nora Katreen Harik ja IT-juht Margus Laanemäe.

Täname sündmuse sponsoreid! Nendeks olid Tallinna Botaanikaaed, Vabamu, Elamusgolf, Teater Must Kast, Uisupark, Vabaõhumuuseum, Tallinna Linnateater, kino Sõprus, Teoteater ja Eesti Rahva muuseum.

Samuti täname veelkord imelisi tantsupaare, Aktiivi, Kristel Kubberit, publikut ning muidugi sündmuse peakorraldajaid Kerili Kartaud ja Kevin Sõmerikku!

Grupifoto autor on Bethriin Pilv.

Õhtujuhtide pildi autor on Mikk Kalamees.
Viimati muudetud 04.03.2024.