Selgusid juubeliaasta logokonkursi tulemused

Loomise kuupäev 17.11.2020

Juubeliaasta logokonkurss on edukalt lõppenud. Õigeks ajaks esitati konkursile 32 tööd, mis vastasid konkursi tingimustele.

Juubeliaasta juhtgrupp koos Aktiivi liikmetega valis välja logo, mis kaunistab juubeliaastal (2021) kooli, kooli juubelisündmuste plakateid, treilereid, kooli veebi, sotsiaalmeediat, kutseid, tänukirju, meeneid, juubeliaasta õpilaspäevikuid ning teisi kooli juubeliga seotud esemeid. Seesama logo on kujunduses aukohal nii mõnelgi juubeliaasta sündmusel.

Parima logo väljaselgitamisel jäi silma mitmeid erinevaid töid. Esile tõsta otsustati erinevate vanusegruppide parimaid töid:
Karola Raja - 1.-5. klasside parim kavand (juhendaja õpetaja Edith Tatar)
Aurelia Raadik - 6.-9. klasside parim kavand  (juhendaja õpetaja Merje Sumberg)
Robin Lek - gümnaasiumiõpilaste esitatud töödest parim kavandite komplekt (juhendaja õpetaja Jana Einard)
Erik Teemägi - parim kavand vilistlaste kategoorias.

Võidutöö autor LAURA MÄGI, kes on meie kooli ettevõtmistega seotud oma sõprade kaudu.

Viimati muudetud 18.11.2020.