Spordivaim korraldas suvel ligi 200 õpilasele spordilaagreid

Loomise kuupäev 22.08.2021

Juulikuus sai pea 200 noort osa mitmekülgsetest ja lõbusatest spordilaagritest. Spordivaim viis Lõuna-Eestisse Mäe-Kääraku spordibaasi lausa 75 algklassi, 60 põhikooli ja 60 gümnaasiumi õpilast. Tegemist oli taas rekordilise osavõtuarvuga. Esindatud olid kooli erinevate õpilasgruppide liikmed sh Spordivaim, Aktiiv jt.

Laagrites said noored proovida erinevaid spordialasid sh pesapallist, saalihoki, frisbee, mudamaadluse, discgolfi ja indiacani välja. Kirssideks tordile said veel ööorienteerumine, "Kõva Mehe Jooks" ning "Mõrvari tõusu" mäkkejooks. Meie tublid õpilased pidasid vastu nii kuumalainele, tormidele, elektrikatkestustele kui ka näljastele putukatele. Aktiivsed ja tegusad spordinädalad tipnesid rõõmsate ning tänulike naeratustega.

Spordivaimu laagrid toimusid tänavu viiendat aastat. Kokku on laagreid korraldatud juba koguni 20 (sh talve- ja sügislaagrid). Laagreid korraldab kehalise kasvatuse õpetaja Spordivaim Meelis Raiend koos kolleeg Janno Lille ja tublide vilistlaste Annika Saaringu, Elisabeth Elmendi, Talvi Raamatu, Johan Pastaruse, Marilin Lõhmuse, Annabel Popsi, Romi Ly Soo ja Christopher Robin Teiteriga.

Fotod: Johannes Lilover, Kadi-Triin Järve ja Martin Mark

Viimati muudetud 22.08.2021.