Sportlikul perepäeval tegi kaasa ligi 400 osalejat! Vaata videot ja pilte!

Loomise kuupäev 14.09.2022

Laupäeval, 3. septembril toimunud sportlikul perepäeval tegi kaasa ligi 400 osalejat. Traditsiooniline sündmus, mis mõeldud algklasside lastele ja nende peredele, toimus juba kuuendat korda. Aktiivse ja igati lõbusa projekti on käima lükanud gümnasistidest koosnev spordiaktiiv 32.KK Spordivaim.

Vaata: VIDEOlink opens on new page (Johannes Lilover) ja GALERIIlink opens on new page (Maris Koppel)

Tänavu sai korraldamisse panuse anda üle 30 spordivaimu 10.-12. klassidest. Üheskoos mõeldi välja mitmekülgne ja põnev programm. Nii organiseeriti kooli õuele mitu lahedat atraktsiooni sh batuuti. Seega õnnestus kooli spordiperel end proovile panna sumomaadluses, gladiaatorite võitluses, takistusrajal ja jalgpalli täpsuslöökides. Veel õnnestus julgematel katsetada kiikingu kiigega kiikumist. Lisaks tegeleti paarisjooga ja ka kulli- ning pallimängudega.

Perepäeva peamiseks eesmärgiks on ühise, lõbusa ja mitmekülgse liikumise propageerimine. Sündmusega soovitakse kooliaasta sisse juhatada aktiivselt ja sportlikult, olles see läbi eeskujuks ka paljudele teistele. Korraldajad tänavad kõiki, kes vabal laupäeval leidsid tahtmise ja aja, et perepäeval osaleda!

PS! Algklasside lapsi ootavad peagi ees iganädalased aktiivsed vahetunnid. Siis saab pea iga päev võimlas kulli mängida või takistusrada läbida!

Spordivaimselt,

Meelis Raiend
Spordivaim ja õpetaja
www.instagram.com/spordivaimlink opens on new page