Stiiliselt tagasi kooli

Loomise kuupäev 30.10.2020

Pärast sügisvaheaega toimus meil marukihvt stiilinädal. Osalisi oli üllatavalt palju ning see tekitab meie sees palju rõõmu!

Esmaspäev: Denim
stiilseim neiu: Romiina Kalle 10.b
stiilseim noormees: Tormi Virkkunen 10.c

Teisipäev: Retro
stiilseim neiu: Anna-Maria Prokofjeva
stiilseim noormees: Emil Karbe 11.a

Kolmapäev: Kaksikud
stiilseim paar 1: Astrid & minionid
stiilseim paar 2: Liisbet & Katariina 6.a

Neljapäev: Tudu
stiilseim neiu: Maigi Nigul 11.c
stiilseim noormees: Uku-Kristjan Sass 11.d

Reede: Horror
stiilseim neiu: Maribel Uusmaa 10.d
stiilseim noormees: Kaspar Treier 3.b

Stiilseima noormehe ja neiu kõrval olid meil ka väga stiilsed õpetajad: Eret Hünninen, Merit Baranin ja Maret Varblas.

Terve nädala vältel lugesime stiilinädala korraldajatega kokku stiilsemad klassid, kellel kõige rohkem osalejaid oli.

Stiilseim algklass: 1.a

Stiilseim põhikooliklass: 9.c

Stiilseim gümnaasiumiklass: 10.c

Stiilinädal 2020 möödus küll kiiresti, aga see-eest saime koolis käia veidi rohkem tavapäratumalt. Samuti sai ka ajast tagasi rännata ja oma seltskonnaga sarnaselt riides käia. Lõpetuseks ei puudunud ka koolimajas zombied, draculad ja muud kõhedad tegelased, kel oli võimalus läbida aulas Halloweeni õudustube. Koolis kõlasid stiilsed koolikellad ja fotonurgas sai jäädvustada stiilseid pilte.

Pilte leiab galeriistlink opens on new page.

Aitäh osalemast ja järgmise korrani!
Aktiiv

Viimati muudetud 17.11.2020.