Südamlik koolipäev

Loomise kuupäev 15.02.2022

14. veebruaril oli sõbrapäev - nii ka koolis! Maja oli ehitud ja koolipere oli riietunud punastesse ja roosadesse toonidesse.

Usinasti töötasid sõbrapäeva postkontorid, kes jagasid laiali vahvaid kirju ja saadetisi. Selleks päevaks sai tellida ka roose ja serenaade. Viimased valmisid virtuaalselt ning põnevad üllatused tegid nende saajad väga õnnelikuks. Maiustada sai koogimüügil galeriikoridoris.

Lisaks sai koolipäeva alguses fuajeest endale võtta ühe numbri. Samasuguse numbri sai keegi veel ning nii sai terve päeva jooksul oma südamesõpra otsida. Kui ta leitud sai, siis sai postitada fotonurgas tehtud foto Instagrami ja juurde märkida Aktiivi Instagrami konto, kes siis selle päeva postitusi aktiivselt jagas.

Paraku aktiivseid kohtumismänge sel aastal korraldada ei saanud, aga tunda oli väga mõnusat ja sõbralikku õhkkonda ning suurt elevust kaunist päevast, mida saatsid armastuslaulud, mis kõlasid koolikelladena.

Suur tänu Aktiivile ja Noorteparlamendile korraldamise eest!

Viimati muudetud 15.02.2022.