Suurepärased tulemused jutu- ja joonistusvõistlustelt

Loomise kuupäev 11.01.2023
Meie algkooli kaks õpilast said õpetaja Kaire Lõheki juhendamisel Tähekese jubejuttude võistlusel auhinnalised kohad:
  • 2. klassi Emma Oja võitis oma vanuserühmas 1. koha jutuga " Ema dieet",
  • 2. klassi Anni Ensling saavutas  eripreemia omaloomingulise loo kirjutamise eest "Üks kummaline varvas".
Töid hindasid kirjanikest žürii ja lood avaldatakse peatselt Tähekeses.

Samuti pälvisid meie algkooli seitsme kunstniku joonistused Mustamäe Linnaosa Valitsuse talvejoonistuste võistlusel rahvahääletuse tulemusena võidutöödena äramärkimise:
  • 2. klassist Kreete Loit, Anni Ensling, Georg Hinno, Liisbel Kröönström, Malene-Mei Lepp, Helerin Adamson,
  • 3. klassist Bianka Kivimägi.
Rahva vaieldamatu lemmik oli Liisbel Kröönström, kes kogus 189 häält.

Selle aasta konkurss püstitas osavõtjate arvuga uue rekordi – kokku saadeti 537 joonistust! Võitjate väljaselgitamiseks kuulutas Mustamäe Linnaosa Valitsus 3. detsembril Facebookis välja rahvahääletuse.

Lisaks osales meie koolist 18 õpilast 20 kavandiga Tallinna Euroopa rohelise pealinna maskoti kavandite konkursil. Võistluse patroon ja žürii esimees oli Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

7. klassi Leelo Luhomaa kavand valiti võistluse parimate tööde sekka.

Palju õnne võitjatele ning suur tänu meie tublide jutukirjutajate ja kunstnike juhendajatele õpetaja Kaire Lõhekile, õpetaja Marge Lossmannile ja õpetaja Jana Einardile!

Viimati muudetud 11.01.2023.