Tallinna 32. Keskkooli 50. juubeli üleskutsed

Loomise kuupäev 20.10.2020

Tallinna 32. Keskkool saab 2021. aastal 50-aastaseks. Selle tähtsa sündmuse puhul on meil kooliperele mitmeid üleskutseid. Üleskutsetele ootame vastama õpilasi, vilistlasi, endiseid ja praeguseid õpetajaid-töötajaid ja mõne üleskutse puhul ka lapsevanemaid.

Juubelilogo üleskutse tähtaeg - 26. oktoober 2020

Koolikellade, muusikalise kogumiku, kooli otsaseina loovprojekti ja vilistlaste maailmakaardi üleskutsete tähtaeg - 16. detsember 2020 (kooli praeguse direktori Maarja Merigani sünnipäev);

Kirjade, lugude, piltide, videote, laulude, luuletuste, juubeliraamatu üleskutsete tähtaeg - 2. märts 2021 (kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäev)

Lähemalt informatsiooni iga üleskutse kohta leiab altpoolt! Pane tähele tähtaegu ja kontaktaadresse!

Küsimuste korral kirjutage juubel@32kk.edu.eelink opens on new page

 

 • Logokonkurss

https://digitaip.ee/logokonkurss/link opens on new page

 

 • Kooli otsaseina loovprojekt

Otsime vilistlaste hulgast (tänava)kunstnikku, kes oleks valmis osalema loovprojektis, mille tulemusel koolimaja otsasein edaspidi igal hommikul majja saabuvaid õpilasi ja õpetajaid, aga ka aeg-ajalt külas käivaid vilistlasi tervitab.

Hakkajal vilistlasel tuleks luua kavand ja see ka üksi või meeskonnaga ellu viia. Millisest välisseinast täpsemalt jutt, millal ja milliste vahenditega tööd teostada saaks jms - sellest kõigest saame rääkida täpsemalt juba konkreetse(te) vilistlas(t)ega.

Keda üleskutse kõnetab või kes teab kedagi, keda see kõnetaks, andke endast märku 1. novembriks 2020 või hiljemalt 16. detsembriks ehk kooli praeguse direktori Maarja Merigani sünnipäevaks aadressile kerstin.vessik@32kk.edu.eelink opens on new page või juubel@32kk.edu.eelink opens on new page.

 

 • Koolikellad

Kooli 50. juubeliaastal soovime koolis kõlama panna uued koolikellad. Senised on meid kaua teeninud ning aeg on uuteks!

Meil on koolis kolm koolikella: õppetunni eelkell (kuni 30 sekundit), tunnikell (kuni 40 sekundit) ja õppetunni lõpukell (kuni 30 sekundit). Nende aegade sisse läheb heli fade out ehk sujuv vaikimine. Helid peaksid loomuliku koha pealt algama ja lõppema.

Ootame Sinu pakkumisi 16. detsembriks 2020 ehk kooli praeguse direktori Maarja Merigani sünnipäevaks aadressile juubel@32kk.edu.eelink opens on new page

Tehnilised nõuded: .wav formaadis failid

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

 

 • Kooli juubeli muusikakogum

Kooli 50. juubeli puhul anname välja muusikalise kogumiku lauludest ja esitustest, mis on meile poole sajandi vältel armsaks saanud. Ka Sinul on võimalik kaasa rääkida, milliseid numbreid sa albumi peal kuulda tahaksid.

Anna oma ideest märku 16. detsembriks meiliaadressile ralftora@gmail.comlink opens on new page (Ralf Tõra - 2020. aasta vilistlane). Märgi juurde ka oma kirjeldus: miks just see laul seostub Sulle meie kooliga. Kas see on kõlanud mõnel sündmusel, on mõne koolibändi koosseisu hitt, on aja jooksul kalliks saanud või on muudel põhjustel kullafondi vaieldamatu osa.

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

 

 • Vilistlaste maailmakaart

Soovime koostada vilistlaste maailmakaardi, kuhu kantakse kõik välismaal elavad Tallinna 32. Keskkooli vilistlased. Palun anna endast teada, kes Sa elad välismaal või kui tead kedagi, kes elab välismaal. Küsimus puudutab neid, kes elavad, mitte ei õpi seal. Palun kirjuta aadressile liivi.koss@32kk.edu.eelink opens on new page 16. detsembriks ehk kooli praeguse direktori Maarja Merigani sünnipäevaks.

Andmed, mida saata:     

 1. nimi (õppimise ajal ja praegu);
 2. Tallinna 32. Keskkooli lõpetamise aasta;
 3. elukoht ja kui kaua oled seal elanud.

 

 • Kiri Koolile

Kooli 50. juubeliaastal ootab Kool Sinult kirja! Kui tunned, et Sul on Koolile midagi öelda, siis lase sulel joosta!

Kirjad võiksid alata nt:

“Meie viimasest kohtumisest on juba palju aega möödas...”

“Kirjutan Sulle esimest korda...”

“Olen Sinu peale mõelnud…” jne.

Kirju võidaks kasutada kooli juubelikontserdil ja -väljaannetes.

Kirju ootame 2. märtsiks ehk kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäevaks aadressile juubel@32kk.edu.eelink opens on new page

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

 

 • Laul, luuletus koolile

Sina, kes sa end muusikas hästi tunned ja suudad mõtteid meloodiates väljendada, Sinult ootame kooli 50. juubeliks laulu! Sõnad ei pea olema otseselt sünnipäeva- või kooliluuletus, vaid pigem jutusta oma mõtteid sümboolselt, kujundlikult. Laul võiks olla kasutatav ka väljaspool kooli konteksti. Kui muusika ei ole Su tugevaim külg, aga poeesia küll, siis tee luuletus! Vajadusel otsime kellegi, kes selle helisema paneb! 

Lauludest ootame demoversioone 2. märtsiks ehk kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäevaks aadressile juubel@32kk.edu.eelink opens on new page

Laule, luuletusi võidaks kasutada kooli juubelikontserdil ja -väljaannetes.

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

 

 • Fotod ja videod

Jaga meiega oma varasalvest vahvaid, tähenduslikke, olulisi, meelelahutuslikke...fotosid ja videosid, mida võiksime juubeliväljaannetes ja -kontserdil kasutada.

Materjali ootame 2. märtsiks ehk kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäevaks aadressile juubel@32kk.edu.eelink opens on new page

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

 

 • Juubeliraamat, Sinu koolilugu

Tallinna 32. Keskkool saab peagi 50-aastaseks ja sellega seoses ootame Sinu koolimälestusi. Mis seostub Sul 32. Keskkooliga? Mis kool see on, „keset Mustamäge, mille rahvas täis on imeväge?“

Kas mäletad, milline nägi välja toonane tavaline koolipäev ja millised olid pidupäevad?

Milline oli viimane pahandus, mis Sa koolis korda saatsid? Kas Sul on meeles Sinu esimene kooliaegne armastus? Ootame Sinu meenutusi neist ja veel paljudest muudest kooliaegsetest seikadest. Pane need kirja vabas vormis ning saada aadressile juubeliraamat@32kk.edu.eelink opens on new page

Kirjuta meile oma ere meenutus või pikem lugu kooliajast. Lugusid ootame nii õpilastelt, õpetajatelt-töötajatelt kui vilistlastelt.

Lugusid võidakse kasutada kooli juubelikontserdil ja väljaannetes.

Lugusid ootame 2. märtsiks ehk kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäevaks.

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

Samuti võid vastata erinevatele kooliaega puudutavatele küsimustele siin LINKlink opens on new page. Lisa kindlasti juurde oma nimi, lend ja õppesuund (kallak).

Viimati muudetud 20.10.2020.