Talveball “TaevaSina” 23. veebruaril 2023 Tallinna 32. Keskkooli võimlas

Loomise kuupäev 31.01.2023

Üle kolme pika aasta on taaskord käes aeg gümnaasiumi balliks. Sündmuse pealkiri on “TaevaSina” ning kogu ball on kantud ideest, kuidas Eesti vanarahvas nägi taevalaotust ja mida meie täna tähistaevasse vaadates mõtleme ja tunneme.

Tänasest saad end ballile registreerida! Oodatud on kõik gümnasistid, õpetajad ja vilistlased. Võimalus on jalga keerutama kutsuda ka oma partner või sõber väljastpoolt kooli (peab olema vähemalt keskkooliealine). Sellisel juhul registreeri ta palun ise oma kaaslasena. Kõikidel oma kooli inimestel palume end registreerida eraldi.

Ballipileti saad omale soetada 15 euro eest, mille abil korraldab Aktiiv Sulle maagilise õhtu ballisaaliks muutunud võimlas kallite koolikaaslaste seltsis. Kutsutud on ballibänd, erinevad esinejad, kohapeal on väike toitlustus ning õhtu jooksul ootab Sind veel nii mõnigi üllatus. Alkoholi või teiste mõnuainete omamine ja tarbimine on rangelt keelatud!

Enne balli saad oma valsisamme harjutada tantsutundides, mida viivad läbi oma kooli võistlustantsijad.

Olenemata tantsuoskusest või kaaslase olemasolust - kõik on oodatud!

REGISTREERIMISELINKlink opens on new page

Palun registreeri hiljemalt 2. veebruariks. Kui tead, et oled kindel tulija, siis varasem registreerimine teeb korraldajat rõõmsaks.

Kõikide küsimuste korral võite julgelt pöörduda Evaliis Lälli või Marjanna Kadaniku poole.

Kohtume öösinise taeva all!

Vaata ka valminud TREILERIT.link opens on new page

Viimati muudetud 13.02.2023.