Tantsud õpetajatega

Loomise kuupäev 09.02.2024

Õpetajate streigi tõttu ei toimunud koolis oma kooli nädalat, AGA meil on väga hea meel, et ...

21. veebruaril toimub sündmus ,,Tantsud õpetajatega”.

MILLAL: 21. veebruar kell 18:00

KUS: Tallinna 32. Keskkooli aulas

MIS SEE ON?

See on sündmus, mis sai alguse direktor Maarja Merigani aastatel, mil ta oli veel huvijuht ja viimati toimus 2011. aastal huvijuht Kristel Kubberi korraldamisel. Sündmus on saanud idee telesaatest ,,Tantsud tähtedega", mis omal ajal oli populaarne telesaade.

SISU:

Tantsuhuvilistest õpilased on end paari võtnud mõne õpetaja/koolitöötajaga. Õpilase juhendamisel tehakse tundide väliseid proove ning lõpp-produkt näidatakse ette pealtvaatajatele aulas. Peale etteastet, on vestlus proovidest ja emotsioonidest ning neist endist.

Üles on astumas 9 tantsupaari. Peale õpetajate on tantsupõrandal näha ka teisi koolipere poolt armastatud koolitöötajaid! Paarid on veel saladus, kuid õige pea tutvustame neid. Hoidke silma peal Facebooki sündmusellink opens on new page.

Tule kuulama, vaatama ja kaasa elama!

Peakorraldajad
Kerili Kartau ja Kevin Sõmerik, 11.d