TEADE: 22. jaanuaril algab üldhariduskoolides õpetajate tähtajatu streik

Loomise kuupäev 19.01.2024

Eesti Haridustöötajate Liidu välja kuulutatud õpetajate streik toimub ka Tallinna 32. Keskkoolis alates 22. jaanuarist tähtajatult. Streikivaid koolitöötajaid on streigi algul valdav enamus, millest tulenevalt hakkame koolis planeerima tegevusi nädalate lõikes.

Esimesel streiginädalal (22.-26. jaanuar) on kogu kool distantsõppel, mis tähendab, et õpilased on kodus, täidavad õppeülesandeid ja osalevad veebitundides vastavalt e-koolis olevale infole. Täpsem distantsõppe ABClink opens on new page.

Esimese nädala teises pooles on võimalik, et teatud klassidel kontaktõpe taastub, esialgu arvatavasti koos tunniplaani muudatustega. Sellisel juhul jõuab klassile ja lapsevanematele täpsem info kas klassijuhatajalt või vastava astme õppejuhilt.

Tulenevalt meie koolipidaja ehk Tallinna linna korraldusest on streigi esimesel kolmel päeval (22.-24. jaanuaril) 1.-3. klasside õpilastele koolimaja avatud alternatiivseteks tegevusteks. Õppetööd koolimajas ei toimu. Sellekohase täpsema infokirja saadab 1.-3. klasside lastevanematele õppejuht Evely Timuska.

Koolimaja on esimesel streiginädalal igapäevaselt avatud, aga majas on vaid juhtkond ja mittestreikivad koolitöötajad. Vajadusel on võimalik õpilastel tulla raamatukokku kirjandust laenutama või tervisemure korral kooliõe juurde.

Samuti saavad soovijad õpilased tulla esmaspäevast reedeni iga päev ajavahemikul kell 11.00-13.00 kooli sooja koolilõunat sööma. Et toitu asjatult raisku ei läheks ja toitlustaja teaks vastav kogus toitu valmistada, siis tuleb õpilase kooli sööma tulek registreerida hiljemalt 17. jaanuariks SIINlink opens on new pageSIIN">.

Streigi kohta täiendavat infot leiab:

Meie kooli puudutavatele õppekorralduslikele küsimustele vastavad õppejuhid vanuseastmeti:

Streigiga seotud küsimustele saab infot paluda meie kooli streigijuhilt õpetaja Anni Välilt (anni.vali@32kk.edu.eelink opens on new pageanni.vali@32kk.edu.ee">).

Viimati muudetud 19.01.2024.