Tule tee huviringi!

Loomise kuupäev 19.08.2022

Hea kooli sõber, vilistlane ja lapsevanem!

Kui Sul on soovi meie koolis avada huviring, siis ootame Sinu ettepanekut!

Ootame huviringi pakkumisi kõikidele vanuseastmetele, kuid eelkõige pilliõpet, keeleõpet või liikumisringi (kõik muud ideed samuti oodatud) väiksemale grupile väiksemas ruumis (pakkuda on klassiruume ja aeroobikasaali). Paraku aula ja võimla on väga hõivatud, kui just nädalavahetusel ei ole soovi ringi läbi viia.

Kooliga seoks Sind ruumirendileping. Osalustasu jm ringis osavõtjale jääb Sulle ja Sinu otsustada.

Huvi korral võta ühendust huvijuhiga kristel.kubber@32kk.edu.eelink opens on new page ja räägime lähemalt võimalustest, ruumihindadest jm.

*Selle õppaasta huviringid veel moodustuvad, aga soovitame vaadata SIIAlink opens on new page, et näha kooli traditsioonilisi huviringe ehk neid huviringe ei ole vaja koolile pakkuda. Vaid noortekoori juhendajaks võib end pakkuda, aga eelkõige otsime muusikaõpetajat, kes seda ringi läbi viiks.

Viimati muudetud 19.08.2022.